STS KOD PROMOCYJNY

Szósty gol Niezgody w MLS

Autor: Krzysztof Brommer

W amerykańskiej lidze MLS nie ma już Adama Buksy, ale jest inny polski napastnik – Jarosław Niezgoda. Były snajper chorzowskiego Ruchu czy Legii Warszawa, w ostatniej kolejce uratował remis Portland Timbers.

Niezgoda po raz czwarty z rzędu rozpoczął w wyjściowym składzie Portland. Forma Timbers, jak i polskiego napastnika ostatnio dopisywała. Tymczasem to ekipa Nashville SC prowadziła już 2:0, lecz w drugiej połowie Timbers odrobili straty, a Polak uratował cenny punkt. Dla 27-letniego piłkarza było to szóste trafienie w tym sezonie. Niezgoda jest na dobrej drodze do pobicia swoje dorobku z poprzedniego sezonu, gdyż wtedy uzbierał… sześć goli.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...