STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Polak w Newcastle United. Kamil Potrykus będzie pracował w klubie Premier League

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPolak w Newcastle United. Kamil Potrykus będzie pracował w klubie Premier League

Będziemy mieli Polaka w jednym z najsilniejszych klubów ligi angielskiej. Kamil Potrykus został członkiem działu rekrutacji w Newcastle United. „Sroki” w tym sezonie zagrają w Lidze Mistrzów.

Drogi 38-letniego obecnie Potrykusa i trenera Czesława Michniewicza splotły się dawno temu, jeszcze w Pogoni Szczecin. Potem szkoleniowiec współpracował ze swoim asystentem również w Bruk-Becie Termalice Nieciecza, młodzieżowej reprezentacji Polski, Legii Warszawa, a nie tak dawno i w seniorskiej reprezentacji Polski.

Kamil Potrykus dał się poznać, jako człowiek od dronów, który wykorzystywał te narzędzie podczas treningów i sparingów. Ale z biegiem czasu wykonywał coraz więcej rzeczy, stając się ważną częścią sztabu. Teraz Polak staje przed niepowtarzalną szansą. Jak podaje brytyjski „Forbes” Potrykus będzie członkiem działu rekrutacji drużyny Newcastle United grającej w Premier League.

„Sroki” po rewelacyjnym poprzednim sezonie w lidze angielskiej i zajęciu czwartego miejsca, zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE: Premier League: gdzie oglądać ligę angielską?

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...