STS KOD PROMOCYJNY

Polak w Newcastle United. Kamil Potrykus będzie pracował w klubie Premier League

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPolak w Newcastle United. Kamil Potrykus będzie pracował w klubie Premier League

Będziemy mieli Polaka w jednym z najsilniejszych klubów ligi angielskiej. Kamil Potrykus został członkiem działu rekrutacji w Newcastle United. „Sroki” w tym sezonie zagrają w Lidze Mistrzów.

Drogi 38-letniego obecnie Potrykusa i trenera Czesława Michniewicza splotły się dawno temu, jeszcze w Pogoni Szczecin. Potem szkoleniowiec współpracował ze swoim asystentem również w Bruk-Becie Termalice Nieciecza, młodzieżowej reprezentacji Polski, Legii Warszawa, a nie tak dawno i w seniorskiej reprezentacji Polski.

Kamil Potrykus dał się poznać, jako człowiek od dronów, który wykorzystywał te narzędzie podczas treningów i sparingów. Ale z biegiem czasu wykonywał coraz więcej rzeczy, stając się ważną częścią sztabu. Teraz Polak staje przed niepowtarzalną szansą. Jak podaje brytyjski „Forbes” Potrykus będzie członkiem działu rekrutacji drużyny Newcastle United grającej w Premier League.

„Sroki” po rewelacyjnym poprzednim sezonie w lidze angielskiej i zajęciu czwartego miejsca, zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE: Premier League: gdzie oglądać ligę angielską?

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Premier League. Jak biało-czerwoni grali lidze angielskiej 23/24?

Premier League jest uważana za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. Znajduje się tam kilku zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy narodowe, jednak niewielu z nich...

Stoch vs Małysz, czyli królewski pojedynek największych polskich skoczków

Mówisz skoki narciarskie, myślisz Małysz…, Stoch…, no właśnie, który z nich był lepszy? Który odniósł więcej sukcesów? A może obu skoczków po prostu nie...