STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Meksyk traci ważnego piłkarza przed MŚ!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPolska na MundialuRywale PolskiMeksyk traci ważnego piłkarza przed MŚ!

Reprezentacja Polski w Katarze będzie musiała sobie radzić bez Jakuba Modera, a selekcjoner Meksyku też ma spory problem. Poważnej kontuzji doznał doświadczony piłkarz Jesus Corona. Czeka go 4-5 miesięcy przerwy.

Kontuzje i absencje, to zmora selekcjonerów przed Mistrzostwami Świata. Czesław Michniewicz drży o zdrowie reprezentantów, a ciosem był ostatnio ponowny zabieg kolana Jakuba Modera. Wiadomo, że piłkarz Brighton nie pojedzie do Mundial.

To samo właśnie spotkało Jesusa Coronę. 29-letni zawodnik, który jest bardzo uniwersalny, gdyż może grać jako prawy obrońca, prawy pomocnik lub też prawy napastnik, w reprezentacji Meksyku rozegrał 67 spotkań. Był pewniakiem do gry na Mistrzostwach Świata. Corona w styczniu tego roku zamienił portugalskie FC Porto na Sevillę FC, ale nowy sezon La Liga rozpoczął się dla niego fatalnie. Podczas treningu poważnie uszkodził kostkę i więzadła. A to, według hiszpańskich lekarzy, oznacza co najmniej cztery miesiące przerwy. W tym roku Tecatito, jak nazywany jest Corona, już nie zagra.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...