Meksyk traci ważnego piłkarza przed MŚ!

Strona głównaPolska na MundialuRywale PolskiMeksyk traci ważnego piłkarza przed MŚ!

Reprezentacja Polski w Katarze będzie musiała sobie radzić bez Jakuba Modera, a selekcjoner Meksyku też ma spory problem. Poważnej kontuzji doznał doświadczony piłkarz Jesus Corona. Czeka go 4-5 miesięcy przerwy.

Kontuzje i absencje, to zmora selekcjonerów przed Mistrzostwami Świata. Czesław Michniewicz drży o zdrowie reprezentantów, a ciosem był ostatnio ponowny zabieg kolana Jakuba Modera. Wiadomo, że piłkarz Brighton nie pojedzie do Mundial.

To samo właśnie spotkało Jesusa Coronę. 29-letni zawodnik, który jest bardzo uniwersalny, gdyż może grać jako prawy obrońca, prawy pomocnik lub też prawy napastnik, w reprezentacji Meksyku rozegrał 67 spotkań. Był pewniakiem do gry na Mistrzostwach Świata. Corona w styczniu tego roku zamienił portugalskie FC Porto na Sevillę FC, ale nowy sezon La Liga rozpoczął się dla niego fatalnie. Podczas treningu poważnie uszkodził kostkę i więzadła. A to, według hiszpańskich lekarzy, oznacza co najmniej cztery miesiące przerwy. W tym roku Tecatito, jak nazywany jest Corona, już nie zagra.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...