Paulina Dudek nie zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Strona głównaPiłka nożnaPaulina Dudek nie zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Francuski L’Equipe poinformował, że Paulina Dudek nie zagra w ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów w Monachium. Polka nie zdążyła wyleczyć kontuzji, stąd decyzja o absencji.

Francuski dziennik L’Equipe przekazał, że obrończyni PSG — Paulina Dudek nie zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w Monachium z powodu kontuzji kostki. Trener Didier Ollé-Nicolle nie umieścił Polki na liście 21 zawodniczek powołanych na pierwszy mecz z Bayernem.

Pierwszy z meczów ćwierćfinałowych zaplanowano na wtorek 22 marca na godzinę 18:45. Rewanż odbędzie się w Paryżu 30 marca o godzinie 21:00.

Przypomnijmy, że Dudek otrzymała także powołanie na kwietniowe zgrupowanie reprezentacji Polski w Gdańsku. Jak na razie nie ma informacji, że miałaby się na nim nie pojawić.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....