STS KOD PROMOCYJNY

Czesław Michniewicz po debiucie w lidze saudyjskiej potrzebuje dziesięciu wzmocnień

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąCzesław Michniewicz po debiucie w lidze saudyjskiej potrzebuje dziesięciu wzmocnień

Abha Club z Czesławem Michniewiczem na ławce trenerskiej przegrała na inaugurację Saudi Pro League z naszpikowanym gwiazdami zespołem Al-Hilal 1:3. Były selekcjoner reprezentacji Polski po meczu zapowiedział szereg transferów do klubu.

W ekipie trenera Michniewicza gra m.in. Grzegorz Krychowiak czy Ciprian Tatarusanu AC Milan, ale to nie koniec transferów. Gołym okiem było widać, że Abha odstaje od najmocniejszych ekip ligi saudyjskiej.

Widzi to również były selekcjoner biało-czerwonych, który na konferencji prasowej zapowiedział nawet dziesięć transferów. – Czekam na transfery z lokalnego i zagranicznego rynku, aby nieco wzmocnić siłę zespołu na nadchodzące mecze w lidze. Potrzebujemy pięciu ruchów lokalnych i pięciu zagranicznych – powiedział Czesław Michniewicz. Liga saudyjska tego lata zakontraktowała za olbrzymie pieniądze wielu znanych piłkarzy z europejskich klubów.

W najbliższej kolejce ligi saudyjskiej Abha Club powalczy z Al-Raed. Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 sierpnia o godz. 17.00 czasu polskiego.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy