Arkadiusz Milik w Juventusie! Głośne przenosiny Polaka

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąArkadiusz Milik w Juventusie! Głośne przenosiny Polaka

To już pewne! Arkadiusz Milik przeniesie się niebawem z Francji na Półwysep Apeniński, gdzie reprezentował będzie barwy wielokrotnego mistrza kraju, Juventusu Turyn.

Tego nikt się nie spodziewał. „Here we go”

62-krotny reprezentant Polski sensacyjnie został piłkarzem „Starej Damy”, w której jego klubowym kolegą będzie dobrze mu znany Wojciech Szczęsny. Pomimo że oficjalnego potwierdzenia tej informacji ze strony klubu jeszcze nie ma, to transakcji pomiędzy Marsylią i Juventusem możemy być już teraz pewni. Padło bowiem słynne „Here we go” Fabrizio Romano, które towarzyszy każdemu głośnemu ruchowi transferowemu w Europie. Klub z Piemontu ma zapłacić poprzedniemu klubowi polskiego napastnika łącznie 2 miliony euro za wypożyczenie. W umowie znajduje się także zapis o ewentualnym wykupieniu Milika po okresie wypożyczenia, za kwotę w wysokości 8 milionów euro.

Co to oznacza dla Milika?

Prawdopodobnie Arkadiusz Milik w Juventusie będzie zasiadał zwykle na ławce rezerwowych. Podstawowym snajperem „Starej Damy” jest bowiem Serb Dusan Vlahović, który przez wielu uznawany jest za jeden z największych talentów współczesnego świata futbolu.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...