Kibice i bukmacherzy wierzą w awans reprezentacji Polski na Mundial!

Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiKibice i bukmacherzy wierzą w awans reprezentacji Polski na Mundial!

Finał baraży 29 marca na Stadionie Śląskim zbliża się wielkimi krokami. Wiara w narodzie jest ogromna, o czym świadczy kilka faktów. Bilety na mecz w Chorzowie zostały wyprzedane w kilka godzin!

To będzie jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Polski w ostatnich latach, czy nawet dekadzie. Stawką będzie awans na Mistrzostwa Świata, które w listopadzie i grudniu zostaną rozegrane w Katarze.

Komplet na Śląskim wesprze biało-czerwonych!

Choć jeszcze nie wiadomo z kim Polska zagra w finale baraży (Szwecja lub Czechy), to kibice już nie mogą się doczekać tego spotkania. W nocy z czwartku na piątek uruchomiono internetową sprzedaż biletów i po kilku godzinach nie było już dostępnych wyjściówek. 29 marca na Stadionie Śląskim zasiądzie komplet, ponad 54 tysiące widzów. A chętnych było zdecydowanie więcej. W 2018 roku mecz towarzyski Polska – Korea Południowa zgromadził na trybunach 53 tysiące kibiców. Ostatni raz, z kibicami, Polska na Stadionie Śląskim grała w październiku 2018 roku w ramach Ligi Narodów. Mecz z Portugalią obejrzało ponad 48 tys. widzów, a z Włochami ponad 41 tys. Teraz fanów biało-czerwonych będzie jeszcze więcej!

Kurs w dół, szanse w górę

Nie tylko to świadczy o wierze w biało-czerwonych. Zakłady bukmacherskie STS, które są liderem polskiego rynku, od dawna w ofercie mają zakład na awans Polski na Mundial. Przez wiele miesięcy niższy kurs był na to, że biało-czerwonym się to nie uda. Tuż po losowaniu par półfinałowych baraży, gdy Polska miała zagrać na wyjeździe z Rosją, kurs na naszą reprezentację wynosił 4.00. Gdy jednak FIFA wykluczyła Rosję, która była faworytem do awansu i przyznała Polsce awans do finału baraży, kurs ten diametralnie spadł i aktualnie jest najniższy spośród trzech zaangażowanych drużyn. Aktualnie wynosi on 1.85, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 162,80 (po odliczeniu 12% podatku). Nie pozostaje nic innego, jak odliczać dni i godziny do piłkarskiego święta na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...