STS KOD PROMOCYJNY

Poważna kontuzja Stępińskiego na Cyprze. Kilka miesięcy przerwy napastnika!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąPoważna kontuzja Stępińskiego na Cyprze. Kilka miesięcy przerwy napastnika!

Co za pech! Mariusz Stępiński naprawdę nieźle radził sobie w tym sezonie w barwach cypryjskiego Arisu Limassol, ale w meczu z AEK Larnaka doznał poważnej kontuzji. Zerwane ścięgno Achillesa oznacza co najmniej czteromiesięczny rozbrat z futbolem!

Aris pokonał AEK 2:0 w meczu grupy mistrzowskiej ligi cypryjskiej, ale Polak nie dotrwał do końca i musiał zostać zmieniony. Szczegółowe badania wykazały poważną i długotrwałą kontuzję – zerwane ścięgno Achillesa. Dla Mariusza Stępińskiego oznacza to tylko jedno – koniec tego sezonu. Napastnik do gry wróci najwcześniej w sierpniu.

26-letni Polak jest wypożyczony z Hellas Verona do Arisu. Na Cyprze radził sobie całkiem nieźle, bo licząc wszystkie rozgrywki, Stępiński rozegrał 25 spotkań i zdobył 9 bramek oraz zaliczył 3 asysty. W przeszłości były reprezentant Polski bronił barw takich klubów, jak: Lecce, Chievo Verona, czy FC Nantes.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...