Świetny mecz Ewy Pajor w Lidze Mistrzyń

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarki za granicąŚwietny mecz Ewy Pajor w Lidze Mistrzyń

Ewa Pajor zaprezentowała się świetnie w barwach VfL Wolfsburg w meczu 4. kolejki Ligi Mistrzyń. Polka strzeliła dwa gole, a „Wilczyce” wygrały z AS Roma 4:2, dzięki czemu mogły przypisać trzy punkty do swojego konta w tabeli.

Mecz VfL Wolfsburg z AS Roma odbył się 8 grudnia w ramach 4. kolejki Ligi Mistrzyń. Bohaterką „Wilczyc” została Ewa Pajor, która strzeliła dwa gole – pierwszego w 24. minucie spotkania i drugiego w 53. minucie. Jej koleżanki dorzuciły jeszcze dwa trafienia, w konsekwencji czego mecz zakończył się rezultatem 4:2. Rywalki starały się złapać kontakt jeszcze w pierwszej połowie, jednak druga część meczu w pełni należała do gospodarzy.

Ewa Pajor w meczu przeciwko AS Roma opuściła boisko w 63. minucie. Wraz z koleżankami ma jednak powód do świętowania, ponieważ „Wilczyce” zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Ich przewaga nad włoskim zespołem wynosi trzy „oczka”. Kolejny mecz Wolfsburgu został zaplanowany na piątek 16 grudnia na godzinę 21:00. „Wilczyce” zmierzą się ze Slavią Praga.

Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.