Szymański zamienił Rosję na Holandię

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąSzymański zamienił Rosję na Holandię

Stało się! Sebastian Szymański oficjalnie został piłkarzem Feyenoordu Rotterdam. Reprezentant Polski został na rok wypożyczony z rosyjskiego Dinama Moskwa.

O odejściu Szymańskiego z ligi rosyjskiej mówiło się od dawna, a klubów zainteresowanych Polakiem było sporo. Ostateczny wybór… trochę zaskoczył. Feyenoord to jednak idealne miejsce do pokazania się i do transferu do jeszcze większego i zamożniejszego klubu.

Klub z Rotterdamu wypożyczył Polaka na najbliższy sezon, a w umowie znalazł się zapis dotyczący transferu definitywnego 23-letniego pomocnika. W Feyenoordzie w przeszłości grało wielu polskich piłkarzy, m.in. Jerzy dudek, Tomasz Iwan, Tomasz Rząsa, Euzebiusz Smolarek i jego ojciec Włodzimierz Smolarek.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....