Szymański zamienił Rosję na Holandię

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąSzymański zamienił Rosję na Holandię

Stało się! Sebastian Szymański oficjalnie został piłkarzem Feyenoordu Rotterdam. Reprezentant Polski został na rok wypożyczony z rosyjskiego Dinama Moskwa.

O odejściu Szymańskiego z ligi rosyjskiej mówiło się od dawna, a klubów zainteresowanych Polakiem było sporo. Ostateczny wybór… trochę zaskoczył. Feyenoord to jednak idealne miejsce do pokazania się i do transferu do jeszcze większego i zamożniejszego klubu.

Klub z Rotterdamu wypożyczył Polaka na najbliższy sezon, a w umowie znalazł się zapis dotyczący transferu definitywnego 23-letniego pomocnika. W Feyenoordzie w przeszłości grało wielu polskich piłkarzy, m.in. Jerzy dudek, Tomasz Iwan, Tomasz Rząsa, Euzebiusz Smolarek i jego ojciec Włodzimierz Smolarek.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...