STS KOD PROMOCYJNY

Szymański zamienił Rosję na Holandię

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąSzymański zamienił Rosję na Holandię

Stało się! Sebastian Szymański oficjalnie został piłkarzem Feyenoordu Rotterdam. Reprezentant Polski został na rok wypożyczony z rosyjskiego Dinama Moskwa.

O odejściu Szymańskiego z ligi rosyjskiej mówiło się od dawna, a klubów zainteresowanych Polakiem było sporo. Ostateczny wybór… trochę zaskoczył. Feyenoord to jednak idealne miejsce do pokazania się i do transferu do jeszcze większego i zamożniejszego klubu.

Klub z Rotterdamu wypożyczył Polaka na najbliższy sezon, a w umowie znalazł się zapis dotyczący transferu definitywnego 23-letniego pomocnika. W Feyenoordzie w przeszłości grało wielu polskich piłkarzy, m.in. Jerzy dudek, Tomasz Iwan, Tomasz Rząsa, Euzebiusz Smolarek i jego ojciec Włodzimierz Smolarek.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...