STS KOD PROMOCYJNY

Widzew w Ekstraklasie z nowym sponsorem

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaEkstraklasaWidzew w Ekstraklasie z nowym sponsorem

Widzew Łódź po awansie do piłkarskiej elity w naszym kraju wzmacnia się nie tylko sportowo, ale i biznesowo. W czwartek rano ogłoszono, że największe zakłady bukmacherskie w Polsce, czyli STS zostały sponsorem głównym beniaminka Ekstraklasy.

STS od wielu lat mocno wspiera polską piłkę. Obecnie jest sponsorem reprezentacji Polski i kilku klubów w Ekstraklasie, w tym mistrza Polski Lecha Poznań. Niedawno jednak STS zakończył współpracę z trzema klubami: Pogonią Szczecin, Cracovią i Górnikiem Łęczna.

Widzew zamiast trzech innych klubów

Okazało się, że przybył też jeden nowy partner w najwyższej klasie rozgrywkowej i to nie byle jaki, bo z wielkimi tradycjami. Chodzi o Widzew Łódź, który w końcu wrócił tam, gdzie jego miejsce, czyli do Ekstraklasy. W ramach umowy STS został oficjalnym sponsorem oraz oficjalnym bukmacherem łódzkiego klubu, który od nowego sezonu będzie występował w Ekstraklasie.

Przedstawiamy zupełnie nowego partnera, który uzyskał tytuł Oficjalnego Sponsora. Myślę, że nawiązanie tej współpracy jest dowodem na organizacyjny rozwój Klubu, ale także potwierdzeniem jego siły marketingowej i społecznego potencjału. Razem z STS, który zagości na koszulce meczowej, wchodzimy na boiska PKO BP Ekstraklasy. Mam nadzieję, że kibice również będą zadowoleni, bo potencjalne promocje i oferta zapowiadają się ciekawie

Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź

Trzy lata a może i dłużej

Kontrakt będzie obowiązywać przez trzy kolejne sezony, do czerwca 2025 roku. Logo bukmachera pojawi się na rękawach strojów meczowych, a także m.in. na bandach LED oraz koronie stadionu przy al. Piłsudskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach). STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do klubu i kibiców – zarówno online, jak i offline. – Przykłady Lecha czy Jagiellonii pokazują, że zależy nam na długiej i owocnej współpracy – dodał Paweł Rabantek, chief marketing officer Grupy STS. W poprzednim sezonie, jeszcze na zapleczu Ekstraklasy, Widzew miał podpisaną umowę z innym bukmacherem, firmą Noblebet.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...