Zmiany w reprezentacji. Trzech piłkarzy powołanych za kontuzjowanych

Autor
Strona głównaPiłka nożnaZmiany w reprezentacji. Trzech piłkarzy powołanych za kontuzjowanych

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Czechami i Łotwą. W ostatniej chwili na nim nie pojawi się trzech piłkarzy. Powodem kontuzje.

Niespodziewanie, bo w nocy Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o zmianach na liście powołanych przez selekcjoner Michała Probierza. Matty Cash, który grał w ostatni weekend w meczu Premier League uskarża się na ból w barku. Adrian Benedyczak z kolei ma uraz mięśnia uda, a Patryk Dziczek po występie Piasta z ŁKS narzeka na problemy z pachiwną.

W miejsce wyżej wymienionej trójki powołani zostali: Tymoteusz Puchacz (1.FC Kaiserslautern), Mateusz Łęgowski (US Salernitana 1919) i Karol Struski (Aris Limassol).

Reprezentacja Polski już w poniedziałek rozpocznie zgrupowanie przed spotkaniem kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024 z Czechami (17.11.2023, godz. 20:45), a także meczem towarzyskim z Łotwą (21.11.2023, godz. 20:45). Oba spotkania odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...