Wiemy z kim zawalczy Michał Cieślak. Walka już 1 października

Strona głównaSporty walkiBoksWiemy z kim zawalczy Michał Cieślak. Walka już 1 października

Znane jest już nazwisko pięściarza, z którym 1 października na gali KnockOut Boxing Night 24 zmierzy się Michał Cieślak. Będzie nim Krzysztof Twardowski.

Cieślak faworytem

Bez wątpienia Michał Cieślak, który uchodzi za pięściarza ze ścisłej światowej czołówki swojej kategorii wagowej, będzie zdecydowanym faworytem w nadchodzącym boju. Nad Twardowskim będzie miał przewagę doświadczenia i nie tylko. Bokser z Radomia dysponuje bez wątpienia bardziej jakościowym wachlarzem bokserskich umiejętności.

Kogo jeszcze zobaczymy 1 października między linami?

Podczas gali KnockOut Boxing Night 24, która odbędzie się w Lublinie wystąpi między innymi też Kamil Szeremeta, a więc były pretendent do mistrzowskich pasów kategorii średniej. Ponadto między liny wejdą chociażby Marek Matyja, Rafał Wołczecki czy Jan Czerklewicz.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Dziwadło w świecie sportu. Freak fighty – czym są i dlaczego są tak bardzo popularne?

Freak. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza to wybryk, kaprys, a nawet dziwadło. Generalnie rzecz ujmując, jest to odniesienie do sytuacji bardzo nietypowej...

9 mln dolarów dla PZPN za awans na Mundial. Jak podzielili się finansowym tortem?

Największym beneficjentem awansu na Mistrzostwa Świata w Katarze jest Polski Związek Piłki Nożnej. Łącznie za awans piłkarska centrala w Polsce otrzymała aż 9 milionów...