Wiemy z kim zawalczy Michał Cieślak. Walka już 1 października

Strona głównaSporty walkiBoksWiemy z kim zawalczy Michał Cieślak. Walka już 1 października

Znane jest już nazwisko pięściarza, z którym 1 października na gali KnockOut Boxing Night 24 zmierzy się Michał Cieślak. Będzie nim Krzysztof Twardowski.

Cieślak faworytem

Bez wątpienia Michał Cieślak, który uchodzi za pięściarza ze ścisłej światowej czołówki swojej kategorii wagowej, będzie zdecydowanym faworytem w nadchodzącym boju. Nad Twardowskim będzie miał przewagę doświadczenia i nie tylko. Bokser z Radomia dysponuje bez wątpienia bardziej jakościowym wachlarzem bokserskich umiejętności.

Kogo jeszcze zobaczymy 1 października między linami?

Podczas gali KnockOut Boxing Night 24, która odbędzie się w Lublinie wystąpi między innymi też Kamil Szeremeta, a więc były pretendent do mistrzowskich pasów kategorii średniej. Ponadto między liny wejdą chociażby Marek Matyja, Rafał Wołczecki czy Jan Czerklewicz.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...