Michał Cieślak został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej

Strona głównaSporty walkiBoksMichał Cieślak został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej

Michał Cieślak, a więc pretendent do tytułu mistrza świata WBO i WBC, został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej (EBU-EU) wagi cruiser. Jego rywalem ma być reprezentant Niemiec Artur Mann.

Aby walka na linii Cieślak – Mann doszła do skutku, obie strony dojść do porozumienia w sprawie jej zakontraktowania do czasu pierwszego dnia grudnia. Jeśli nie uda się zakończyć z powodzeniem negocjacji, dojdzie do przetargu. Pozostaje zatem bacznie obserwować wieści ze świata boksu na biężąco.

Warto zaznaczyć, że już wcześniej przymierzano się do znalezienia przeciwnika dla pięściarza pochodzącego z Radomia. Między linami naprzeciw Cieślaka o tytłu EBU-EU miał stanąć Luca D’Ortenzi. Włoch ostatecznie jednak odmówił walki.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsze typy na Mundial – 30.11

Dzień szczególny dla polskiego kibica pod kątem meczu biało-czerwonych. Tego dnia o o godzinie 20:00 dojdzie bowiem do wyczekiwanego spotkania Polska - Argentyna. Jakie...

Najlepsze typy na Mundial – 01.12

Początek ostatniego miesiąca roku przyniesie ze sobą końcowe starcia w grupach F i E. Jak prezentują się typy na mistrzostwa świata 1 grudnia? Kto...