Michał Cieślak został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej

Strona głównaSporty walkiBoksMichał Cieślak został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej

Michał Cieślak, a więc pretendent do tytułu mistrza świata WBO i WBC, został wyznaczony do walki o pas mistrza Unii Europejskiej (EBU-EU) wagi cruiser. Jego rywalem ma być reprezentant Niemiec Artur Mann.

Aby walka na linii Cieślak – Mann doszła do skutku, obie strony dojść do porozumienia w sprawie jej zakontraktowania do czasu pierwszego dnia grudnia. Jeśli nie uda się zakończyć z powodzeniem negocjacji, dojdzie do przetargu. Pozostaje zatem bacznie obserwować wieści ze świata boksu na biężąco.

Warto zaznaczyć, że już wcześniej przymierzano się do znalezienia przeciwnika dla pięściarza pochodzącego z Radomia. Między linami naprzeciw Cieślaka o tytłu EBU-EU miał stanąć Luca D’Ortenzi. Włoch ostatecznie jednak odmówił walki.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Trzy występy w styczniu, a potem…? Plany Meronka na 2023 rok

Adrian Meronk w 2022 grał najlepiej w swojej karierze, ale obecny sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. Najwięcej mówi się o starcie polskiego golfisty...

Arkadiusz Wrzosek kolejną z gwiazd gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym

Arkadiusz Wrzosek po raz trzeci wejdzie do klatki organizacji KSW. Tym razem będzie jedną z gwiazd gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym,...