Cezary Kęsik vs Tomasz Romanowski na KSW 74. Debiut „Tommyego” w nowej kategorii wagowej

Strona głównaSporty walkiMMACezary Kęsik vs Tomasz Romanowski na KSW 74. Debiut "Tommyego" w nowej...

Coraz ciekawiej zapowiada się karta walk KSW 74, które odbędzie się 10 września w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejnym starciem, które zobaczą na żywo kibice zgromadzeni w Arenie Ostrów będzie batalia Cezarego Kęsika z Tomaszem Romanowskim.

Nowe wyzwanie przed Romanowskim

Tomasz Romanowski (16-8, 1 NC) po ostatnich problemach związanych ze zbijaniem wagi do kategorii półśredniej, postanowił przejść jedną dywizję wyżej. W kategorii średniej jego pierwszym pojedynkiem będzie walka z Cezarym Kęsikiem (13-2), który słynie z bardzo silnego uderzenia. Zawodnik ten może się bowiem pochwalić bardzo wysokim współczynnikiem nokautów – aż 10 spośród swoich 13 wygranych osiągnął właśnie skutek KO lub TKO. Romanowski znany jest również z bardzo solidnej stójki, co sprawia, że konfrontacja tych dwóch wojowników będzie na pewno bardzo elektryzująca. Mówiąc przysłowiowo, oglądając tą walkę nie należy mrugać nawet na chwilę!

Co ciekawe, według zakładów bukmacherskich STS, to Romanowski – mimo debiutu w nienominalnej dla siebie kategorii wagowej – jest faworytem. Kurs na jego triumf wynosi 1,80, podczas gdy ewentualna wygrana Kęsika oznaczona jest stawką równą 2,00.

Kogo jeszcze zobaczymy na KSW 74?

Pewnym jest, że 10 września – oprócz Kęsika i Romanowskiego – do oktagonu KSW wejdą:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...