David Martinik vs Kamil Szkaradek na KSW 75. Karta walk powoli zaczyna się wzbogacać

Strona głównaSporty walkiMMADavid Martinik vs Kamil Szkaradek na KSW 75. Karta walk powoli zaczyna...

14 października odbędzie się gala KSW 75, której finalna karta walk powoli zaczyna się kształtować. Do rozpiski wydarzenia zostało dodane starcie Davida Martinika i Kamila Szkaradka.

Wyrównane starcie

Zapowiada się naprawdę wyrównana walka pomiędzy Davidem Martinikiem (5-4) a Kamilem Szkaradkiem (2-0). Pierwszy wymieniony zawodnik jest co prawda bardziej doświadczony, jednak odniósł ostatnio dwie porażki z rzędu. Szkaradek z kolei jest jak dotąd niepokonany. Warto podkreślić, że będzie to dla niego debiut w KSW. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik będą z kolei bardzo zmotywowani do tego, aby osiągnąć triumf.

Kluczowe starcia na KSW 75

Pierwsze informacje dotyczące październikowej gali KSW 75 zostały upublicznione podczas KSW 74. Do oktagonu polskiej organizacji wejdą wówczas tacy zawodnicy jak Ibragim Chuzigaev, Ivan Erslan, Robert Ruchała, Damian Stasiak czy Michal Martinek. Więcej informacji o gali, która odbędzie się w przyszły miesiącu w Nowym Sączu, dostępnych jest w artykule poniżej:

Ziółkowski vs Parnasse w końcu się wydarzy

Co więcej, już teraz odkryto pierwsze szczegóły w związku z KSW 76. 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim dojdzie do starcia, o którym mówiło się już w kuluarach już od dłuższego czasu. Marian Ziółkowski, mistrz kategorii lekkiej, zmierzy się z Salahdinem Parnassem – mistrzem kategorii piórkowej. Więcej o tym poniżej:

KSW 77 w Gliwicach

Organizacja ogłosiła także miejsce i datę ostatniej w tym roku gali. Odbędzie się ona w 14 grudnia w Gliwicach.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Dziwadło w świecie sportu. Freak fighty – czym są i dlaczego są tak bardzo popularne?

Freak. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza to wybryk, kaprys, a nawet dziwadło. Generalnie rzecz ujmując, jest to odniesienie do sytuacji bardzo nietypowej...

9 mln dolarów dla PZPN za awans na Mundial. Jak podzielili się finansowym tortem?

Największym beneficjentem awansu na Mistrzostwa Świata w Katarze jest Polski Związek Piłki Nożnej. Łącznie za awans piłkarska centrala w Polsce otrzymała aż 9 milionów...