STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Gala XTB KSW 92 w marcu w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAGala XTB KSW 92 w marcu w Gorzowie Wielkopolskim

Poznaliśmy pierwsze szczegóły gali XTB KSW 92. Wydarzenie odbędzie się 16 marca w Gorzowie Wielkopolskim. Organizacja KSW po raz pierwszy będzie gościła w tym mieście. W walce wieczoru o pas mistrza wagi koguciej zmierzą się Jakub Wikłacz oraz pretendent Zuriko Jojua. Ostatnią walkę w karierze stoczy Maciej Jewtuszko, czyli były mistrz wagi lekkiej. W oktagonie pojawią się też m.in.: Piotr Kuberski, Wojciech Janusz, Damian Mieczkowski i Oskar Szczepaniak. 

Walka wieczoru o pas wagi koguciej

Gorzów Wielkopolski w marcu dołączy do grona polskich miast, które gościły gale organizacji KSW. Wydarzenie XTB KSW 92 odbędzie się 16 marca w Arenie Gorzów. Będzie to czwarta gala polskiej organizacji w 2024 roku. Już teraz zapowiada się bardzo emocjonująco. W walce wieczoru o pas w wadze koguciej zmierzą się obecny mistrz Jakub Wikłacz (14-3-2, 9 Sub) oraz obecny numer dwa rankingu Gruzin Zuriko Jojua (9-1, 1 KO, 4 Sub). Starcie to zapowiada się bardzo emocjonująco.


Czytaj więcej o KSW:


Kto jeszcze będzie walczył na KSW 92?

Na gali XTB KSW 92 pojawi się jeszcze kilku polskich fighterów. Swój ostatni pojedynek w karierze stoczy tam były mistrz KSW wagi lekkiej Maciej Jewtuszko (12-5, 7 KO, 5 Sub). Jego rywal powinien być znany w najbliższych tygodniach. O kolejne zwycięstwo w KSW powalczy Piotr Kuberski (13-1, 11 KO). Ponadto w klatce KSW w Gorzowie Wielkopolskim pojawiają się jeszcze m.in.: Wojciech Janusz (12-8, 3 KO, 6 Sub), Oskar Szczepaniak (5-1, 1 KO) i Damian Mieczkowski (2-0, 1 KO). Na ten moment wszyscy Polacy czekają na poznanie swoich przeciwników.

Aktualna karta walk XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim:

Walka wieczoru

Jakub Wikłacz vs Zuriko Jojua

Karta główna

Piotr Kuberski vs TBA

Maciej Jewtuszko vs TBA

Wojciech Janusz vs TBA

Oskar Szczepaniak vs TBA

Damian Mieczkowski vs TBA

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Bonus powitalny - Gotowi na Sport

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! United Cup Iga Świątek...