Adam Tomasik vs Mădălin Pîrvulescu na KSW 75! Karta walk w całości znana

Strona głównaSporty walkiMMAAdam Tomasik vs Mădălin Pîrvulescu na KSW 75! Karta walk w całości...

Na dwa tygodnie przed galą KSW 75 zaplanowaną w Nowym Sączu, organizatorzy zdradzili zestawienie ostatniej walki. W niej Adam Tomasik zmierzy się z niepokonanym Rumunem Mădăline Pîrvulescu. Pojedynek zakontraktowano w kategorii półciężkiej i powinien elektryzować nawet bezstronnych kibiców. Wszystko dlatego, że naprzeciw siebie staną prawdziwi fachowcy od kończenia walk przed czasem. Gala odbędzie się 14 października w  Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. 

Tomasik wraca po dłuższej przerwie

Adam Tomasik (6-1, 4 KO, 1 Sub) wraca do okrągłej klatki po dłuższej przerwie. Ostatni raz walczył w niej w marcu tego roku podczas KSW 68, gdzie na punkty wygrał z Marcinem Trzcińskim. Co ciekawe, to jego jedyna walka zakończona na punkty. Pozostałe pięć zwycięstw odniósł przed czasem, w tym trzykrotnie poddawał rywali oraz dwukrotnie ich nokautował. Na jego koncie znajduje się również jedna porażka, gdy jesienią ubiegłego roku musiał uznać wyższość Oumara Sy podczas gali KSW 64. Fighter z Krosna będzie chciał podtrzymać zwycięską passę, jednak nie będzie o to łatwo. Wszystko dlatego, że po drugiej stronie ringu stanie niepokonany Rumun Mădăline Pîrvulescu (4-0, 4 KO), który do tej pory wszystkie cztery pojedynki kończył przed czasem. Za każdym razem wygrywał w pierwszej rundzie przez nokaut, jednak pojedynki toczył tylko w Rumunii. Na ziemi w Nowym Sączu Adam Tomasik może popsuć dotychczasowy bilans Pirvulescu, za co będziemy trzymać kciuki.

Jak wygląda aktualnie karta walk KSW 75?

Organizatorzy KSW 75 odkryli już wszystkie karty. Walką wieczoru w Nowym Sączu będzie pojedynek o pas kategorii półciężkiej KSW Ibragim Chuzigaev vs Ivan Erslan. Ponadto na ringu w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego zobaczymy między innnymi Daniela Omielańczuka, Tomasza Narkuna, Adama Soldaeva, Kamila Szkaradka, czy też Adriannę Kreft. Zapowiada się pasjonujący wieczór z MMA na najwyższym poziomie. Już teraz wiemy, że do końca roku odbędą się jeszcze dwie gale KSW 76 (12.11) i KSW 77 (17.12). W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać zestawienia pojedynków na tych galach. 


Czytaj także:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...

Męczarnie i szczęście z Argentyną. Jak będzie z Francją? Echa meczu reprezentacji Polski

Ponad 14 milionów widzów oglądało w telewizji mecz Polski z Argentyną. Spora część, tak jak drużyna, cieszyła się z awansu. Nie brakuje jednak takich,...