Katarzyna Piter z Mayar Sherif wystąpią w turnieju deblowym Australian Open

Strona głównaTenisAustralian OpenKatarzyna Piter z Mayar Sherif wystąpią w turnieju deblowym Australian Open

Polka Katarzyna Piter w parze z Egipcjanką Mayar Sherif wystartuje w turnieju deblowym Australian Open. Przeciwniczkami polsko-egipskiej pary w pierwszej rundzie będzie doświadczony debel Eri Hozumi i Makoto Ninomiya z Japonii. 

Czy polsko-egipska para postawi się faworyzowanym Japonkom?

Zdecydowanymi faworytkami tego starcia będą Japonki, które w minionym tygodniu wygrały turniej tenisowy w Adelajdzie. Posiadają one więcej doświadczenia od polsko-egipskiej pary, która jednak nie stoi na straconej pozycji. Katarzyna Piter wspólnie z Mayar Sherif występują co jakiś czas w turniejach ATP, dlatego posiadają niezbędne na tym poziomie zgranie oraz doświadczenie. Choć faworytkami są Japonki, to przy dobrej dyspozycji para z Katarzyną Piter może pokusić się o niespodziankę, a więc i awans do kolejnej rundy. 

Mecz pierwszej rundy zaplanowano na 19 stycznia. Będzie to pierwszy pojedynek tych par w historii ich występów w turniejach ATP. 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy piłkarze w historii mistrzostw świata

Reprezentacja Polski 8 razy w historii grała na mistrzostwach świata. Niektóre z tych imprez przeszły nad Wisłą do legendy, o innych kibice woleliby zapomnieć....

Michał Winiarski został selekcjonerem reprezentacji Niemiec

Michał Winiarski w najbliższym czasie będzie pracował nie tylko z drużyną klubową, ale także i z reprezentacją. Potwierdziły się doniesienia mediów. Polak został selekcjonerem...