STS KOD PROMOCYJNY

Legia - Molde - bonus bukmacherski

ENCE z dwoma Polakami w składzie awansuje do play-offów antwerpskiego Majora!

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaEsportENCE z dwoma Polakami w składzie awansuje do play-offów antwerpskiego Majora!

Śmiało można powiedzieć, że awans ENCE do fazy play-offs turnieju o randze mistrzostw świata. Dwóch Polaków bowiem występuję na co dzień w barwach tego zespołu. Są nimi oczywiście Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miśkiewicz.

Awans do ćwierćfinałów fińskiego ENCE z dwoma Polakami w składzie to wielki powód do radości dla sympatyków gry CS:GO. Po raz ostatni biało-czerwoni obecni byli w fazie play-offs turnieju Major w 2017 roku. Wówczas na zawodach o główną nagrodę walczyli dobrze znani polskim sympatykom e-sportu Virtus.pro.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

400 zł za gola Legii
Legia - Molde - bonus bukmacherski

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...