„Inspired” z wielkim osiągnięciem! Polak wygrał amerykańską ligę LCS i zagra na turnieju MSI

Strona głównaE-sport"Inspired" z wielkim osiągnięciem! Polak wygrał amerykańską ligę LCS i zagra na...

Evil Geniuses, wraz Kacprem „Inspiredem” Słomą w składzie, wygrali amerykańską ligę LCS i zagrają na turnieju Mid-Season Invitational. Zawody te powszechnie uznawane są za drugą najważniejszą imprezę dla graczy League of Legends, tuż za Mistrzostwami Świata.

Wielki sukces „Inspireda”

Przed początkiem rozgrywki amerykańskiej CLS, Evil Geniuses zdecydowanie nie byli uznawani za faworyta do osiągnięcia triumfu. Mimo to amerykańska drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze i zdobyła tytuł mistrza Ameryki w League of Legends. Warto przy tym zaznaczyć, że „Inspired” jest pierwszym Polakiem, który odniósł tego typu triumf za oceanem.

Tym samym zawodnicy zespołu zagwarantowali sobie obecność na prestiżowym Mid-Season Ivitational.

„Inspired” nie będzie jedynym Polakiem na MSI

Na MSI wystąpi również inny Polak, Marcin „Jankos” Jankowski”, reprezentujący na co dzień barwy niemieckiego zespołu G2 Esports.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

A jednak! Mateusz Ponitka rozwiązał umowę z Zenitem i opuścił już Rosję

Mateusz Ponitka wrócił do Zenita St. Petersburg, ale jak się okazuje, nie na długo. W piątek kapitan reprezentacji Polski rozwiązał umowę z rosyjskim klubem...