STS KOD PROMOCYJNY

28. miejsce Adriana Meronka w RPA

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolf28. miejsce Adriana Meronka w RPA

Tydzień temu w Kenii, ostatni weekend w Republice Południowej Afryki. Adrian Meronk, najlepszy polski golfista nieźle wypadł w zawodach MyGolfLife Open 2022.

Polak w Magical Kenya Open zajął 61. miejsce, ale w RPA poszło mu zdecydowanie lepiej. Meronk ukończył imprezę na 28. lokacie z wynikiem – 13. Dzięki temu zarobił on 11,724 dolarów. Na razie Adrian Meronk w rankingu Race to Dubai zajmuje 16. miejsce. Prowadzi Norweg Viktor Hovland. Turniej ten zadebiutował w zawodowym kalendarzu. Obiekt Pecanwood Country Club projektu Jacka Nicklausa powstał w 1996 roku.

Polski golfista nie ma powodów do narzekania, bo forma od początku roku jest naprawdę niezła. Po zawodach w Afryce Meronk przede wszystkim stawia na… regenerację i odpoczynek.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...