28. miejsce Adriana Meronka w RPA

Strona głównaGolf28. miejsce Adriana Meronka w RPA

Tydzień temu w Kenii, ostatni weekend w Republice Południowej Afryki. Adrian Meronk, najlepszy polski golfista nieźle wypadł w zawodach MyGolfLife Open 2022.

Polak w Magical Kenya Open zajął 61. miejsce, ale w RPA poszło mu zdecydowanie lepiej. Meronk ukończył imprezę na 28. lokacie z wynikiem – 13. Dzięki temu zarobił on 11,724 dolarów. Na razie Adrian Meronk w rankingu Race to Dubai zajmuje 16. miejsce. Prowadzi Norweg Viktor Hovland. Turniej ten zadebiutował w zawodowym kalendarzu. Obiekt Pecanwood Country Club projektu Jacka Nicklausa powstał w 1996 roku.

Polski golfista nie ma powodów do narzekania, bo forma od początku roku jest naprawdę niezła. Po zawodach w Afryce Meronk przede wszystkim stawia na… regenerację i odpoczynek.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy piłkarze w historii mistrzostw świata

Reprezentacja Polski 8 razy w historii grała na mistrzostwach świata. Niektóre z tych imprez przeszły nad Wisłą do legendy, o innych kibice woleliby zapomnieć....

Dwucyfrowe kwoty, czyli najdroższe transfery Polaków z Ekstraklasy

Współczesny futbol to przede wszystkim pieniądze i transfery. Polska liga budzi mieszane uczucia, ale fakty są takie, że polscy piłkarze opuszczają ją za coraz...