STS KOD PROMOCYJNY

Adrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfAdrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Dwaj najlepsi polscy golfiści w czwartek rozpoczynają zmagania podczas zawodów z cyklu DP World Tour w Monachium. Czy jest szansa na dobry wynik?

Nie tak dawno w KLM Open udział brał zarówno Adrian Meronk i Mateusz Gradecki. W Monachium sytuacja się powtórzy. Meronk ostatnio występował w turniejach golfowej najwyższej ranki, ale w US Open odpadł po dwóch rundach rywalizacji.

Z kolei Gradecki miał ostatnio chwilę przerwy, po występie w hiszpańskim turnieju Challenge Tour. „Gradi” narzekał też na problemy z kolanem, Obaj Polacy trenowali razem przed turniejem i jak zapewniają ani „jet lag”, ani drobne problemy zdrowotne nie powinny stanąć na przeszkodzie, aby w Bawarii zaprezentować się z jak najlepszej strony.

BMW International Open w Monachium rozpoczyna się w czwartek i potrwa aż do niedzieli. Pierwszą rundę polscy golfiście rozpoczynają po południu. Meronk zagra razem z niemieckim weteranem – Alexem Cejką i Haotongiem Li, od godz. 13:10. Z kolei Gradecki rozpocznie pół godziny później, a wraz z nim grać będą Włoch Renato Paratore i Irlandczyk John Murphy.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...