STS KOD PROMOCYJNY

Adrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfAdrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Dwaj najlepsi polscy golfiści w czwartek rozpoczynają zmagania podczas zawodów z cyklu DP World Tour w Monachium. Czy jest szansa na dobry wynik?

Nie tak dawno w KLM Open udział brał zarówno Adrian Meronk i Mateusz Gradecki. W Monachium sytuacja się powtórzy. Meronk ostatnio występował w turniejach golfowej najwyższej ranki, ale w US Open odpadł po dwóch rundach rywalizacji.

Z kolei Gradecki miał ostatnio chwilę przerwy, po występie w hiszpańskim turnieju Challenge Tour. „Gradi” narzekał też na problemy z kolanem, Obaj Polacy trenowali razem przed turniejem i jak zapewniają ani „jet lag”, ani drobne problemy zdrowotne nie powinny stanąć na przeszkodzie, aby w Bawarii zaprezentować się z jak najlepszej strony.

BMW International Open w Monachium rozpoczyna się w czwartek i potrwa aż do niedzieli. Pierwszą rundę polscy golfiście rozpoczynają po południu. Meronk zagra razem z niemieckim weteranem – Alexem Cejką i Haotongiem Li, od godz. 13:10. Z kolei Gradecki rozpocznie pół godziny później, a wraz z nim grać będą Włoch Renato Paratore i Irlandczyk John Murphy.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...