Adrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Strona głównaGolfAdrian Meronk i Mateusz Gradecki na polu golfowym w Monachium

Dwaj najlepsi polscy golfiści w czwartek rozpoczynają zmagania podczas zawodów z cyklu DP World Tour w Monachium. Czy jest szansa na dobry wynik?

Nie tak dawno w KLM Open udział brał zarówno Adrian Meronk i Mateusz Gradecki. W Monachium sytuacja się powtórzy. Meronk ostatnio występował w turniejach golfowej najwyższej ranki, ale w US Open odpadł po dwóch rundach rywalizacji.

Z kolei Gradecki miał ostatnio chwilę przerwy, po występie w hiszpańskim turnieju Challenge Tour. „Gradi” narzekał też na problemy z kolanem, Obaj Polacy trenowali razem przed turniejem i jak zapewniają ani „jet lag”, ani drobne problemy zdrowotne nie powinny stanąć na przeszkodzie, aby w Bawarii zaprezentować się z jak najlepszej strony.

BMW International Open w Monachium rozpoczyna się w czwartek i potrwa aż do niedzieli. Pierwszą rundę polscy golfiście rozpoczynają po południu. Meronk zagra razem z niemieckim weteranem – Alexem Cejką i Haotongiem Li, od godz. 13:10. Z kolei Gradecki rozpocznie pół godziny później, a wraz z nim grać będą Włoch Renato Paratore i Irlandczyk John Murphy.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....

Woryna i Zengota drużynowymi mistrzami Szwecji. Zmarzlik, Kubera i Dudek wicemistrzami

Kacper Woryna i Grzegorz Zengota wywalczyli drużynowe mistrzostwo Szwecji na żużlu w barwach Eskilstuna Smederna. W wielkim finale ich ekipa okazała się lepsza od...