STS KOD PROMOCYJNY

Adrian Meronk nie przeszedł „cuta” w US Open

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfAdrian Meronk nie przeszedł "cuta" w US Open

Po raz drugi w karierze Adrian Meronk miał możliwość udziału w legendarnym turnieju golfowym – US Open. Polak odpadł po dwóch rundach.

Najlepszy polski golfista wciąż zbiera doświadczenie, choć po świetnym poprzednim sezonie, w tym startuje w większej liczbie imprez o wyższej randze. To odbija się na jego wynikach. Niedawno Meronk rywalizował w PGA Championship, a w ostatni weekend pojawił się na polach golfowych pod Los Angeles. US Open to turniej z pulą 20 mln dolarów, którego historia sięga aż 1895 roku.

Za Meronkiem cenna i bolesna lekcja, bo po dwóch rundach (70 i 73) uzyskał wynik +3, co oznaczało, że nie znalazł się w gronie 65 najlepszych golfistów, którzy mieli szansę gry w drugiej części zawodów. Polak nie przeszedł „cuta” i szybko zakończył udział w US Open.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...