Adrian Meronk nie przeszedł „cuta” w US Open

Strona głównaGolfAdrian Meronk nie przeszedł "cuta" w US Open

Po raz drugi w karierze Adrian Meronk miał możliwość udziału w legendarnym turnieju golfowym – US Open. Polak odpadł po dwóch rundach.

Najlepszy polski golfista wciąż zbiera doświadczenie, choć po świetnym poprzednim sezonie, w tym startuje w większej liczbie imprez o wyższej randze. To odbija się na jego wynikach. Niedawno Meronk rywalizował w PGA Championship, a w ostatni weekend pojawił się na polach golfowych pod Los Angeles. US Open to turniej z pulą 20 mln dolarów, którego historia sięga aż 1895 roku.

Za Meronkiem cenna i bolesna lekcja, bo po dwóch rundach (70 i 73) uzyskał wynik +3, co oznaczało, że nie znalazł się w gronie 65 najlepszych golfistów, którzy mieli szansę gry w drugiej części zawodów. Polak nie przeszedł „cuta” i szybko zakończył udział w US Open.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....