STS KOD PROMOCYJNY

Legia - Molde - bonus bukmacherski

Meronk 28 w BMW PGA Championship. Gradecki jeszcze lepiej w Portugalii!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfMeronk 28 w BMW PGA Championship. Gradecki jeszcze lepiej w Portugalii!

W niezwykle mocno obsadzonym turnieju golfowym Adrian Meronk zajął 28. miejsce, choć po dwóch dniach zmagań był w czołówce. Inny polski golfista, Mateusz Gradecki ma powody do zadowolenia po Open de Portugal.

BMW PGA Championship to część Rolex Series, fantastycznie obsadzonych turniejów golfowych. Adrian Meronk, który niespodziewanie nie znalazł się w drużynie Europy na Ryder Cup 2023, miał świetny start. Po dwóch dniach najlepszy polski golfista był na dzielonym trzecim miejscu. W sobotę jednak zanotował spadek na 25. lokatę. Ostatni dzień zmagań też nie był najlepszy i ostatecznie Polak ukończył zmagania na 28. miejscu.

Lepiej zakończył niżej notowany Open de Portugal at Royal Obidos Mateusz Gradecki. „Gradi” w zawodach serii Challenger Tour po sobotniej części był nawet trzeci, z szansami na wygraną. Niedziela jednak nie była tak udana i Polak ostatecznie zamknął pierwszą dziesiątkę.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

400 zł za gola Legii
Legia - Molde - bonus bukmacherski

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...