Meronk 28 w BMW PGA Championship. Gradecki jeszcze lepiej w Portugalii!

Autor
Strona głównaGolfMeronk 28 w BMW PGA Championship. Gradecki jeszcze lepiej w Portugalii!

W niezwykle mocno obsadzonym turnieju golfowym Adrian Meronk zajął 28. miejsce, choć po dwóch dniach zmagań był w czołówce. Inny polski golfista, Mateusz Gradecki ma powody do zadowolenia po Open de Portugal.

BMW PGA Championship to część Rolex Series, fantastycznie obsadzonych turniejów golfowych. Adrian Meronk, który niespodziewanie nie znalazł się w drużynie Europy na Ryder Cup 2023, miał świetny start. Po dwóch dniach najlepszy polski golfista był na dzielonym trzecim miejscu. W sobotę jednak zanotował spadek na 25. lokatę. Ostatni dzień zmagań też nie był najlepszy i ostatecznie Polak ukończył zmagania na 28. miejscu.

Lepiej zakończył niżej notowany Open de Portugal at Royal Obidos Mateusz Gradecki. „Gradi” w zawodach serii Challenger Tour po sobotniej części był nawet trzeci, z szansami na wygraną. Niedziela jednak nie była tak udana i Polak ostatecznie zamknął pierwszą dziesiątkę.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....