Meronk trzeci w Monachium! Gradecki dużo dalej

Strona głównaGolfMeronk trzeci w Monachium! Gradecki dużo dalej

Bardzo udanie zakończył się turniej golfowy BMW International Open dla Adriana Meronka. Najlepszy polski golfista stanął na najniższym stopniu podium. 69 w klasyfikacji był drugi z Polaków – Mateusz Gradecki.

Adrian Meronk znów może mieć powody do zadowolenia po zawodach cykle DP World Tour. W tym sezonie polski golfista wygrywał już dwukrotnie: w Australii i we Włoszech, a tym razem w Monachium był trzeci. Meronk BMW International Open ukończył zawody z wynikiem -11. Taki sam rezultat na polu w Monachium miało trzech innych golfistów – Australijczyk Daniel Hillier, Niemiec Max Kiefer i Japończyk Rikuya Hoshino. W ogólnej klasyfikacji cyklu DP Worl Tour Meronk plasuje się na czwartej pozycji.

Oprócz Adriana w Monachium grał też Mateusz Gradecki. W połowie zawodów „gradu” był w trzeciej dziesiątce, ale ostatecznie z wynikiem +3 zajął 69. lokatę.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Rugbiści BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki mistrzami Polski

Zawodnicy BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki zostali mistrzami Polski w rugby w sezonie 2022/23. W wielkim finale zespół ten po emocjonującym spotkaniu pokonał 12:8 Ogniwo...

Najlepsi strzelcy w historii reprezentacji Polski. „Lewy” będzie rządził wiecznie?

W obecnych czasach na hasło “najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski” przychodzi jeden odzew: Robert Lewandowski. Nic dziwnego, “Lewy” dzierży ten tytuł już od...