STS KOD PROMOCYJNY

Meronk trzeci w Monachium! Gradecki dużo dalej

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfMeronk trzeci w Monachium! Gradecki dużo dalej

Bardzo udanie zakończył się turniej golfowy BMW International Open dla Adriana Meronka. Najlepszy polski golfista stanął na najniższym stopniu podium. 69 w klasyfikacji był drugi z Polaków – Mateusz Gradecki.

Adrian Meronk znów może mieć powody do zadowolenia po zawodach cykle DP World Tour. W tym sezonie polski golfista wygrywał już dwukrotnie: w Australii i we Włoszech, a tym razem w Monachium był trzeci. Meronk BMW International Open ukończył zawody z wynikiem -11. Taki sam rezultat na polu w Monachium miało trzech innych golfistów – Australijczyk Daniel Hillier, Niemiec Max Kiefer i Japończyk Rikuya Hoshino. W ogólnej klasyfikacji cyklu DP Worl Tour Meronk plasuje się na czwartej pozycji.

Oprócz Adriana w Monachium grał też Mateusz Gradecki. W połowie zawodów „gradu” był w trzeciej dziesiątce, ale ostatecznie z wynikiem +3 zajął 69. lokatę.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy