STS KOD PROMOCYJNY

Meronk szybko odpadł ze Scottish Open

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfMeronk szybko odpadł ze Scottish Open

Tym razem powodów do radości nie ma. Po zwycięstwie w Irish Open, Adrian Meronk szybko pożegnał się z rywalizacją w Scottish Open. Polski golfista ma więc ciut więcej czasu na przygotowania się do prestiżowego The Open.

Huśtawkę nastrojów przeżył najlepszy polski golfista i jego wierni kibice. Po historycznym triumfie przed tygodniem w Irlandii, Szkocja przyniosła spory zawód. Przygotowujący się do wielkoszlemowego The Open Adrian Meronk po dwóch rundach w Scottish Open miał wynik o dziewięć uderzeń gorszy poniżej par i odpadł z rywalizacji będąc sklasyfikowanym na 130. miejscu. Marnym pocieszeniem jest fakt, że odpadł również Scottie Scheffer lider rankingu golfistów, czy też Collin Morikawa.

Wspomniane The Open odbędą się w dniach 14-17 lipca w Szkocji. Dla Polaka będzie to drugi turniej wielkoszlemowy w karierze. W poprzednim roku startował w US Open.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...