Meronk szybko odpadł ze Scottish Open

Strona głównaGolfMeronk szybko odpadł ze Scottish Open

Tym razem powodów do radości nie ma. Po zwycięstwie w Irish Open, Adrian Meronk szybko pożegnał się z rywalizacją w Scottish Open. Polski golfista ma więc ciut więcej czasu na przygotowania się do prestiżowego The Open.

Huśtawkę nastrojów przeżył najlepszy polski golfista i jego wierni kibice. Po historycznym triumfie przed tygodniem w Irlandii, Szkocja przyniosła spory zawód. Przygotowujący się do wielkoszlemowego The Open Adrian Meronk po dwóch rundach w Scottish Open miał wynik o dziewięć uderzeń gorszy poniżej par i odpadł z rywalizacji będąc sklasyfikowanym na 130. miejscu. Marnym pocieszeniem jest fakt, że odpadł również Scottie Scheffer lider rankingu golfistów, czy też Collin Morikawa.

Wspomniane The Open odbędą się w dniach 14-17 lipca w Szkocji. Dla Polaka będzie to drugi turniej wielkoszlemowy w karierze. W poprzednim roku startował w US Open.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....