Meronk niespodziewanie szybko odpadł z British Masters. Odkuje się w Soudal Open?

Strona głównaGolfMeronk niespodziewanie szybko odpadł z British Masters. Odkuje się w Soudal Open?

Od początku roku najlepszy polski golfista, czyli Adrian Meronk prezentuje wysoką formę. Wypadkiem przy pracy musiało więc być odpadnięcie po dwóch rundach z British Open zaliczanego do cyklu DP World Tour.

Słaby wynik i szyba eliminacja zadziwiają, bo rok temu Meronk był trzeci w British Open. W tym sezonie ma już na swoim koncie podium w innych zawodach i ogólnie dobre występy. Polskiemu golfiście przytrafiły się najgorsze dni w tym roku. Meronk nie przeszedł tzw. cuta i odpadł po dwóch dniach z wynikiem +3, co dało mu odległe 98. miejsce.

Być może słaby występ w British Open sprawił, że najlepszego polskiego golfisty zabraknie w wielkoszlemowym US Open oraz w PGA Championship. Meronk natomiast wystartuje belgijskich zawodach Soudal Open, które rozpoczną się w czwartek.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...