STS KOD PROMOCYJNY

Meronk niespodziewanie szybko odpadł z British Masters. Odkuje się w Soudal Open?

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfMeronk niespodziewanie szybko odpadł z British Masters. Odkuje się w Soudal Open?

Od początku roku najlepszy polski golfista, czyli Adrian Meronk prezentuje wysoką formę. Wypadkiem przy pracy musiało więc być odpadnięcie po dwóch rundach z British Open zaliczanego do cyklu DP World Tour.

Słaby wynik i szyba eliminacja zadziwiają, bo rok temu Meronk był trzeci w British Open. W tym sezonie ma już na swoim koncie podium w innych zawodach i ogólnie dobre występy. Polskiemu golfiście przytrafiły się najgorsze dni w tym roku. Meronk nie przeszedł tzw. cuta i odpadł po dwóch dniach z wynikiem +3, co dało mu odległe 98. miejsce.

Być może słaby występ w British Open sprawił, że najlepszego polskiego golfisty zabraknie w wielkoszlemowym US Open oraz w PGA Championship. Meronk natomiast wystartuje belgijskich zawodach Soudal Open, które rozpoczną się w czwartek.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...