STS KOD PROMOCYJNY

Jak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfJak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Pierwszy tydzień marca oznaczał dla najlepszych polskich golfistów udział w zawodach w Afryce. Szanse na dobre występy Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego były, ale skończyło się na odległych miejsach.

Meronk, który zanotował całkiem udany początek tego sezonu startował w Kenya Open 2022 z dużymi nadziejami. W poprzednich latach bywał tam wysoko. Tym razem Polak zakończył zawody na T61 miejscu z wynikiem +1, a pozytywem była bardzo dobra runda finałowa, dzięki której Adrian przesunął się wyżej w klasyfikacji.

Polak nie ma czasu na odpoczynek, bo już w czwartek weźmie udział w MyGolfLife Open, który rozgrywany będzie w Republice Południowej Afryki.

Mateusz Gradecki z kolei ma już za sobą grę w tym kraju. Golfista wziął udział w RPA Mangaung Open 2022. „Gradi” popisał się świetnym powrotem do gry, dzięki czemu ostatecznie zakończył rywalizację na T33, a zanosiło się na dużo gorszy wynik.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...