STS KOD PROMOCYJNY

Jak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaGolfJak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Pierwszy tydzień marca oznaczał dla najlepszych polskich golfistów udział w zawodach w Afryce. Szanse na dobre występy Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego były, ale skończyło się na odległych miejsach.

Meronk, który zanotował całkiem udany początek tego sezonu startował w Kenya Open 2022 z dużymi nadziejami. W poprzednich latach bywał tam wysoko. Tym razem Polak zakończył zawody na T61 miejscu z wynikiem +1, a pozytywem była bardzo dobra runda finałowa, dzięki której Adrian przesunął się wyżej w klasyfikacji.

Polak nie ma czasu na odpoczynek, bo już w czwartek weźmie udział w MyGolfLife Open, który rozgrywany będzie w Republice Południowej Afryki.

Mateusz Gradecki z kolei ma już za sobą grę w tym kraju. Golfista wziął udział w RPA Mangaung Open 2022. „Gradi” popisał się świetnym powrotem do gry, dzięki czemu ostatecznie zakończył rywalizację na T33, a zanosiło się na dużo gorszy wynik.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...