Jak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Strona głównaGolfJak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Pierwszy tydzień marca oznaczał dla najlepszych polskich golfistów udział w zawodach w Afryce. Szanse na dobre występy Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego były, ale skończyło się na odległych miejsach.

Meronk, który zanotował całkiem udany początek tego sezonu startował w Kenya Open 2022 z dużymi nadziejami. W poprzednich latach bywał tam wysoko. Tym razem Polak zakończył zawody na T61 miejscu z wynikiem +1, a pozytywem była bardzo dobra runda finałowa, dzięki której Adrian przesunął się wyżej w klasyfikacji.

Polak nie ma czasu na odpoczynek, bo już w czwartek weźmie udział w MyGolfLife Open, który rozgrywany będzie w Republice Południowej Afryki.

Mateusz Gradecki z kolei ma już za sobą grę w tym kraju. Golfista wziął udział w RPA Mangaung Open 2022. „Gradi” popisał się świetnym powrotem do gry, dzięki czemu ostatecznie zakończył rywalizację na T33, a zanosiło się na dużo gorszy wynik.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....