Jak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Strona głównaGolfJak poszło Meronkowi i Gradeckiemu w afrykańskich turniejach golfowych?

Pierwszy tydzień marca oznaczał dla najlepszych polskich golfistów udział w zawodach w Afryce. Szanse na dobre występy Adriana Meronka i Mateusza Gradeckiego były, ale skończyło się na odległych miejsach.

Meronk, który zanotował całkiem udany początek tego sezonu startował w Kenya Open 2022 z dużymi nadziejami. W poprzednich latach bywał tam wysoko. Tym razem Polak zakończył zawody na T61 miejscu z wynikiem +1, a pozytywem była bardzo dobra runda finałowa, dzięki której Adrian przesunął się wyżej w klasyfikacji.

Polak nie ma czasu na odpoczynek, bo już w czwartek weźmie udział w MyGolfLife Open, który rozgrywany będzie w Republice Południowej Afryki.

Mateusz Gradecki z kolei ma już za sobą grę w tym kraju. Golfista wziął udział w RPA Mangaung Open 2022. „Gradi” popisał się świetnym powrotem do gry, dzięki czemu ostatecznie zakończył rywalizację na T33, a zanosiło się na dużo gorszy wynik.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...