STS KOD PROMOCYJNY

Jóźwiak i Świderski strzelają w pucharze

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaJóźwiak i Świderski strzelają w pucharze

Dobre wieści napływają ze Stanów Zjednoczonych. W III rundzie Pucharu USA skutecznością błysnęli dwaj reprezentanci Polski – Kamil Jóźwiak i Karol Świderski.

Ich zespół, czyli Charlotte FC pokonał 4:1 South Georgia Tormenta FC. Jóźwiak strzelił pierwszego gola, a Świderski ostatniego. Ten pierwszy grał tylko do 35. minuty, a Karol na boisku pojawił się w 64. minucie. Cały mecz rozegrał też inny Polak – Jan Sobociński. Charlotte awansowało do 1/16 finału, a ta runda odbędzie się 9-10 maja.

W lidze MLS Karol Świderski w tym sezonie zaliczył 7 występów, strzelając 2 gole i notując 2 asysty. Bilans Kamila Jóźwiaka jest bardzo zbliżony, bo rozegrał on 8 meczów, zdobywając 2 bramki i notując też 2 asysty.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...