Pech polskiego napastnika. Kolejna poważna kontuzja!

Autor
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąPech polskiego napastnika. Kolejna poważna kontuzja!

Jarosław Niezgoda kilka dni temu wystąpił w meczu ligowym swojego Portland Timbers z Houston Dynamo. Polski napastnik zameldował się na boisku boisku w 69. minucie spotkania. Kilkanaście minut wystarczyło jednak, by w zasadzie zakończyć sezon ligowy.

Długa rehabilitacja

Klub przekazał w swoich mediach społecznościowych komunika. „Napastnik Jarosław Niezgoda doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego (ACL) w meczu Portland z Houston Dynamo, który odbył się 20 sierpnia. Niezgoda w nadchodzących tygodniach przejdzie operację rekonstrukcyjną” – czytamy na stronie klubu.

Polak przejdzie zabieg w Portland. Tam również odbędzie się jego rehabilitacja, która zgodnie z klubowymi szacunkami ma wynieść około dziewięciu miesięcy. Oznacza to ni mniej, ni więcej jak to, że dla napastnika to koniec sezonu MLS.

Jest to zarazem fatalne zakończenie i tak słabego sezonu w wykonaniu Niezgody. W 20 meczach MLS zdobył jedynie jednego gola.

Powtórka z rozrywki

Powrót do gry polskiego napastnika wbrew pozorom może zająć jednak więcej niż zakłada klub. Niezgoda ma już za sobą podobną kontuzję. Doznał jej prawie trzy lata temu, także w barwach Portland.

Jego powrót do gry zajął 10 miesięcy. Kto wie, czy napastnik w nowym roku będzie leczyć się nadal pod okiem lekarzy Portland Timbers. Jego kontrakt kończy się wraz z końcem roku. Biorąc pod uwagę okoliczności nie wiadomo, czy zostanie przedłużony.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....