STS KOD PROMOCYJNY

Piotr Zieliński nie trafi do Al-Ahli. Reprezentant Polski odrzuci 15 mln euro!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąPiotr Zieliński nie trafi do Al-Ahli. Reprezentant Polski odrzuci 15 mln euro!

Nieoczekiwany zwrot w sprawie transferu Piotra Zielińskiego. Jak donoszą włoscy dziennikarze polski pomocnik nie trafi z Napoli do saudyjskiego Al-Ahli. „Zielu” ma negocjować nowy kontrakt z mistrzem Serie A.

W ostatnich dniach wydawało się, że przejście Zielińskiego do klubu ligi Arabii saudyjskiej jest niemal przesądzone. Napoli miało otrzymać 30 mln euro, a pomocnik miał zamiast 4,5 mln euro zarabiać 15 mln euro za sezon. Tego lata arabskie kluby skupują za „grube” miliony wielu piłkarzu z Europy. W zespole Abha Club gra Grzegorz Krychowiak, a trenerem jest Czesław Michniewicz.

Nieoczekiwanie kilku cenionych włoskich dziennikarzy poinformowało w ostatnich godzinach, że „Zielu” ostatecznie zrezygnował z transferu, bo jak się okazuje „pieniądze nie są najważniejsze”. Podobno teraz ma negocjować z Polakiem nowy kontrakt.

Zieliński świetnie czuje się w lidze włoskiej, w której gra od 2012 roku. W Serie A rozegrał 335 spotkań, w których zdobył 39 bramek. W ostatnim sezonie wraz z Napoli został mistrzem ligi włoskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Serie A: gdzie oglądać ligę włoską?

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...