Polska – Kanada. Zwycięstwo wydaje się formalnością

Strona głównaSiatkówkaSiatkarska Liga NarodówPolska - Kanada. Zwycięstwo wydaje się formalnością

Po bardzo udanym meczu z Brazylią w ramach siatkarskiej Ligi Narodów biało-czerwoni zmierzą się z Kanadą. Wydaje się, że niemalże na pewno nasi siatkarze przypiszą na swoje konto po tym meczu 3 punkty.

Po raz ostatni Kanadyjczycy okazali się lepsi od Polaków w maju 2018 roku. Od tej pory reprezentacja Polski raz po raz w tych starciach wygrywała, notując siedem wygranych, tracąc przy tym zaledwie cztery sety.

Po pięciu kolejkach gier w Lidze Narodów Polska zajmuje 4. miejsce w tabeli, zaś Kanada jest na 13. pozycji. Co więcej, biało-czerwoni obecnie przewodzą w światowym rankingu, podczas gdy nasi rywale są na dwunastej pozycji. Ciężko sobie wyobrazić zatem scenariusz zakładający problemy mistrzów świata podczas dzisiejszego spotkania.

Początek spotkania o 12:30.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...