STS KOD PROMOCYJNY

Legia - Molde - bonus bukmacherski

Zmiana w karcie walk KSW 91. Albert Odzimkowski chory

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAZmiana w karcie walk KSW 91. Albert Odzimkowski chory

Albert Odzimkowski zachorował i zabraknie go 17 lutego w Libercu na gali KSW 91. W wyniku tego doszło do przetasowania w karcie walk. Polak pierwotnie miał mierzyć się z Czechem Dominikiem Humburgerem. Ostatecznie Czech będzie walczył z Adrianem Dudkiem, który przygotowywał się do walki z Davidem Hoskiem. Ten ostatni wypadł z karty walk i pojawi się na gali KSW 92. 

Choroba Alberta Odzimkowskiego

Na ostatniej prostej przed galą KSW 91 w Libercu Albert Odzimkowski (14-7-0, 1NC, 6 KO, 7 Sub) zachorował i nie przystąpi do pojedynku z Dominikiem Humburgerem (7-1, 6 KO) z Czech. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo emocjonujące starcie w co-main evencie gali. Ostatecznie Czech pozostał w rozpisce i będzie walczył z nowym rywalem.

Dominik Humburger vs Adrian Dudek na KSW 91

W Home Credit Arenie w Libercu Dominik Humburger zmierzy się z Adrianem Dudkiem (7-2, 5 KO, 1 Sub). Ten pierwotnie miał rywalizować z innym z Czechów Davidem Hoškiem (10-5-1, 7 KO, 2 Sub). Kontuzja Odzimkowskiego sprawiła, że Polak został przesunięty do walki z Humburgerem, a dla Hoška zabrakło miejsca w karcie walk. Czech został przesunięty na galę KSW 92, która odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. 

Dla Dominika Humburgera będzie to czwarta walka dla organizacji KSW. Zadebiutował w niej w sierpniu 2022 roku. W dwóch pierwszych pojedynkach pokonał Borysa Mańkowskiego i Jorge Luiza Bueno. Pierwszej porażki doznał we wrześniu ubiegłego roku, gdy na pełnym dystansie musiał uznać wyższość Michała Michalskiego. Adrian Dudek debiutował w KSW w 2021 roku, gdy przegrał z Aleksandarem Iliciem. Zrehabilitował się w swoim drugim pojedynku. Na gali KSW 87 pokonał na punkty Lukasa Dvoraka. Teraz czeka go jednak zdecydowanie trudniejsze zadanie. Walka Dominik Humburger – Adrian Dudek zapowiada się bardzo ciekawie. 

Aktualna karta walk KSW 91 w Libercu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 91 w Libercu:

Walka wieczoru

Valeriu Mircea vs Leo Brichta

Karta główna

Dominik Humburger vs Adrian Dudek

Henry Fadipe vs Matúš Juráček

Kacper Koziorzębski vs Viktor Cervinsky

Łukasz Charzewski vs Michał Sobiech

Vasil Ducár vs Dawid Kasperski

Josef Štummer vs Adrian Wieliczko

Mariusz Joniak vs Tobiasz Le

Wiktoria Czyżewska vs Petra Částková

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

400 zł za gola Legii
Legia - Molde - bonus bukmacherski

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...