Michał Domin zmierzy się z Patrykiem Likusem na KSW 77. Karta walk prawie pełna

Strona głównaSporty walkiMMAMichał Domin zmierzy się z Patrykiem Likusem na KSW 77. Karta walk...

Karta walk grudniowej gali KSW 77 jest już niemalże całkowicie znana. Kolejnym starciem dopisanym do rozpiski jest zestawienie Michała Domina z Patrykiem Likusem.

Potencjał w oktagonie

Starcie to zapowiada się o tyle emocjonująco, gdyż w oktagonie zobaczymy dwóch zawodników o dość sporym potencjale. Michał Domin (4-3) mierzył się w przeszłości między innymi z Robertem Ruchałą czy Patrykiem Kaczmarczykiem. Obie te walki niestety przegrał. Patryk Likus (2-1) z kolei miał okazję skrzyżować rękawice z również znanym polskiej publiczności Pascalem Hintzenem. „Proca” ten pojedynek jednak przegrał. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik będą mieli zatem coś do udowodnienia w okrąglej klatce KSW podczas gali 17 grudnia. Pojedynek może dostarczyć zatem naprawdę wielu emocji.

Jak wygląda karta walk KSW 77?

Na ten moment znamy już osiem z dziesięciu starć, które zobaczą kibice zgromadzeni w Arenie Gliwice 17 grudnia. Oto jak prezentuje się dotychczasowa rozpiska:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsze typy na Mundial – 30.11

Dzień szczególny dla polskiego kibica pod kątem meczu biało-czerwonych. Tego dnia o o godzinie 20:00 dojdzie bowiem do wyczekiwanego spotkania Polska - Argentyna. Jakie...

Najlepsze typy na Mundial – 01.12

Początek ostatniego miesiąca roku przyniesie ze sobą końcowe starcia w grupach F i E. Jak prezentują się typy na mistrzostwa świata 1 grudnia? Kto...