Rafał Haratyk wraca do oktagonu. W jakiej organizacji wystąpi?

Strona głównaSporty walkiMMARafał Haratyk wraca do oktagonu. W jakiej organizacji wystąpi?

Rafał Haratyk, znany przede wszystkim ze swoich startów w organizacji ACA, już niedługo wróci do oktagonu. Zawodnik zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis, który jednoznacznie wskazuje na to, że niedługo zobaczymy walkę z jego udziałem.

Rafał Haratyk (16-4-2) uznawany jest za jednego z najlepszych polskich zawodników MMA kategorii średniej. Do niedawna związany był kontraktem z rosyjską federacją ACA, jednak wskutek inwazji Rosji na Ukrainie, Polak zdecydował się rozwiązać umowę. Nic dziwnego, że jako wolny agent Haratyk budził spore zainteresowanie. Mówiło się o tym, że jego angażem zainteresowane są takie organizacje jak KSW, Bellator czy PFL.

Wkrótce okaże się, gdzie ostatecznie zobaczymy zawodnika z Bielska-Białej. Najbliższa walka będzie dla niego szansą na przedłużenie aktualnej serii zwycięstw. Haratyk zwyciężał bowiem w swoich trzech ostatnich pojedynkach.

Coś wisi w powietrzu, coś się zbliża, już niedługo znowu pojawię się w klatce

Rafał Haratyk na Instagramie

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...