Arkadiusz Mruk vs Borys Dzikowski wzbogaca kartę walk KSW 74. Pojedynek inaugurujący galę

Strona głównaSporty walkiMMAArkadiusz Mruk vs Borys Dzikowski wzbogaca kartę walk KSW 74. Pojedynek inaugurujący...

Wiemy już, jakie starcie otworzy galę KSW 74, która odbędzie się 10 września w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to walka pomiędzy Arkadiuszem Mrukiem i Borysem Dzikowskim.

Pierwsze kroki w zawodowstwie

Zarówno dla Arkadiusza Mruka (0-0), jak i Borysa Dzikowskiego (1-0) będzie to wielki dzień. Obydwaj zawodnicy zadebiutują bowiem w KSW, a więc największej ogranizacji MMA w Europie. Co więcej, dla pierwszego z nich będzie to pierwsze starcie w zawodowej karierze w ogóle. Co ciekawe, Mruk pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, a więc miejsca, w którym odbędzie się gala. Waga tego wydarzenia będzie więc dla niego niezmiernie duża.

Pomimo że bohaterowie tego pojedynku cechują się bardzo małym doświadczeniem, możemy być pewni, że w oktagonie dadzą z siebie wszystko. Zależeć im będzie bowiem na jak najlepszym zaprezentowaniu się przed tak szeroką publicznością.

Kto jeszcze wejdzie do oktagonu 10 września?

Podczas KSW 74, zobaczymy ponadto jeszcze na pewno takie zestawienia jak:

Włodarze organizacji KSW odsłonili już prawie wszystkie karty związane z wrześniową galą. Na ten moment tylko jedna walka nie została podana jeszcze do wiadomości publicznej.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...