Vojtech Garba vs Michał Dreczkowski na gali KSW 87 w Trzyńcu

Autor
Strona głównaSporty walkiMMAVojtech Garba vs Michał Dreczkowski na gali KSW 87 w Trzyńcu

Poznaliśmy nowe zestawienie na gali KSW 87 w czeskim Trzyńcu. Zmierzą się w nim dwaj debiutanci. Niepokonany Michał Dreczkowski wejdzie do ringu z Czechem Vojtechem Garbą. Większe doświadczenie na zawodowych ringach ma Garba, który z MMA związany jest od 2016 roku. Na jego korzyść będzie działało to, że gala odbędzie się w Czechach. Michał Dreczkowski nie jest jednak bez szans i zapowiada się ciekawy pojedynek. 

Czy Michał Dreczkowski podtrzyma miano niepokonanego?

Michał Dreczkowski (3-0, 3 KO), to 24-letni zawodnik, który do zawodowego MMA przeszedł z rywalizacji amatorskiej. Na koncie ma m.in. mistrzostwo Polski z 2020 roku oraz medale amatorskiej ligi MMA. W zeszłym roku zadebiutował na zawodowych ringach i do tej pory stoczył trzy pojedynki. Wszystkie zakończył przed czasem na swoją korzyść. W ubiegłym roku pokonał Patryka Grabowskiego i Dariusza Sierheja. W tym roku walczył w Bułgarii o pas organizacji Real Pain Challenge i ponownie zwyciężył. Michał Dreczkowski na co dzień związany jest z klubem Ankos MMA. 

Kim jest Vojtech Garba?

Zdecydowanie większe doświadczenie do klatki wniesie 28-letni Czech Vojtech Garba (8-4, 6 KO). Z MMA związany jest od 2016 roku. Dla niego również będzie to debiut w organizacji KSW. Do tej pory z powodzeniem rywalizował dla organizacji: Cage Fighting Komarno, Diamonds Fight Night, Fight of Gladiators, X Fight Nights, CAGE i Real Fight Arena. W jednej z walk pokonał m.in. Gorana Reljicia, czyli byłego mistrza organizacji KSW. Pojedynek Dreczkowskiego z Garbą odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej. Liczymy na to, że od zwycięstwa swoją przygodę z KSW rozpocznie Polak. 

Aktualna karta walk KSW 87 w Trzyńcu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 87 w Trzyńcu:

Walka wieczoru 

Darko Stosić vs Michal Marinek

Karta główna

Roman Szymański vs Leo Brichta

Ivan Erslan vs Rafał Haratyk

Filip Macek vs Oleksii Polishchuk

Michał Dreczkowski vs Vojtech Garba

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Szurkowski, Lang, Majka i inne polskie medale w kolarstwie szosowym na Letnich IO

Już na przełomie lipca i sierpnia 2024 r. czołowi kolarze i kolarki świata pojadą po medale olimpijskie na najpiękniejszych ulicach Paryża. Kolarstwo szosowe jest...

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...