Karolina Owczarz vs Natalia Baczyńska na KSW 73 w Warszawie. Kolejna walka dodana do sierpniowej gali

Strona głównaSporty walkiMMAKarolina Owczarz vs Natalia Baczyńska na KSW 73 w Warszawie. Kolejna walka...

Karolina Owczarz wraca do oktagonu KSW! Reprezentantka WCA Fight Team zmierzy się z Natalią Baczyńską podczas gali w Warszawie, która odbędzie się 20 sierpnia.

Powrót Owczarz po 10-miesięcznej przerwie

Dla Karoliny Owczarz (4-2) walka z Natalią Baczyńską (6-2) będzie powrotem do oktagonu KSW po 10-miesięcznej przerwie. Dla drugiej wymienionej zawodniczki będzie to z kolei druga walka na przestrzeni czterech miesięcy – po raz ostatni bowiem walczyła podczas kwietniowej gali KSW. Dla obu zawodniczek pojedynek ten będzie o tyle ważny, gdyż zarówno jedna, jak i druga ostatnio wychodziły z klatki doznając goryczy porażki.

Kto jeszcze wystąpi podczas gali KSW 73?

Do tej pory ogłoszono pięć z dziewięciu pojedynków, które zobaczą na żywo 20 sierpnia kibice zgromadzeni w warszawskiej hali Torwar. Oprócz wspomnianego starcia kobiet wystąpią:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

San Antonio Spurs zmienia swoją rolę, czyli z kim będzie grał Jeremy Sochan

San Antonio Spurs najlepsze czasy w NBA ma już za sobą. Od zakończenia koszykarskiej kariery przez legendę klubu Tima Duncana, drużyna przestała liczyć się...

Znamy skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet

Selekcjoner Arne Senstad powołał kadrę na najbliższe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet, które odbędą się w Czarnogórze. Ostatecznie na turniej powołanie dostało 17...