Radosław Paczuski vs Jason Radcliffe na KSW 73! Sprawdzian przed Polakiem

Strona głównaSporty walkiMMARadosław Paczuski vs Jason Radcliffe na KSW 73! Sprawdzian przed Polakiem

KSW odsłania kolejne karty w związku z 73. galą, która będzie mieć miejsce 20 sierpnia w na warszawskim Torwarze! Tym razem do akcji wraca Radosław Paczuski, który skrzyżuje rękawice z Jasonem Radcliffem.

Sprawdzian w płaszczyźnie MMA

Radosław Paczuski (4-0) ma już za sobą debiut w KSW, który okazał się zwycięski. Polak wygrał wówczas z Jasonem Wilnisem, który tak jak i nasz rodak, znany jest z sukcesów w świecie kick-boksingu. Tym razem jednak Paczuskiego czeka cięższe zadanie, podczas którego sprawdzone zostaną z pewnością jego umiejętności zapaśnicze i parterowe. Jego rywalem na KSW 73 będzie Jason Radcliffe (17-9), który w świecie mieszanych sztuk walki ma naprawdę spore doświadczenie. Anglik co prawda w przeszłości ulegał takim zawodnikom jak Michał Materla czy Damian Janikowski, jednak bez dwóch zdań ma predyspozycje by sprawdzić Paczuskiego w formule MMA. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawa batalia!

Kto jeszcze wejdzie do oktagonu 20 sierpnia?

Organizacja KSW powoli zdradza nam coraz więcej informacji na temat tego kogo zobaczymy w oktagonie na 73. gali. Na chwilę obecną pewnym jest, że zobaczymy zestawienia takie jak:

Łącznie w sierpniu w Warszawie zobaczymy dziewięć pojedynków.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Jan Habdas brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich

Reprezentant Polski 19-letni Jan Habdas zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich, które odbywają się w kanadyjskim Whistler. Zawodnik, który w tym...