Radosław Paczuski vs Jason Radcliffe na KSW 73! Sprawdzian przed Polakiem

Strona głównaSporty walkiMMARadosław Paczuski vs Jason Radcliffe na KSW 73! Sprawdzian przed Polakiem

KSW odsłania kolejne karty w związku z 73. galą, która będzie mieć miejsce 20 sierpnia w na warszawskim Torwarze! Tym razem do akcji wraca Radosław Paczuski, który skrzyżuje rękawice z Jasonem Radcliffem.

Sprawdzian w płaszczyźnie MMA

Radosław Paczuski (4-0) ma już za sobą debiut w KSW, który okazał się zwycięski. Polak wygrał wówczas z Jasonem Wilnisem, który tak jak i nasz rodak, znany jest z sukcesów w świecie kick-boksingu. Tym razem jednak Paczuskiego czeka cięższe zadanie, podczas którego sprawdzone zostaną z pewnością jego umiejętności zapaśnicze i parterowe. Jego rywalem na KSW 73 będzie Jason Radcliffe (17-9), który w świecie mieszanych sztuk walki ma naprawdę spore doświadczenie. Anglik co prawda w przeszłości ulegał takim zawodnikom jak Michał Materla czy Damian Janikowski, jednak bez dwóch zdań ma predyspozycje by sprawdzić Paczuskiego w formule MMA. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawa batalia!

Kto jeszcze wejdzie do oktagonu 20 sierpnia?

Organizacja KSW powoli zdradza nam coraz więcej informacji na temat tego kogo zobaczymy w oktagonie na 73. gali. Na chwilę obecną pewnym jest, że zobaczymy zestawienia takie jak:

Łącznie w sierpniu w Warszawie zobaczymy dziewięć pojedynków.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Pięciu Polaków w konkursie w Planicy. Koniec sezonu dla Pawła Wąska

W czwartek w słoweńskiej Planicy odbyły się ostatnie kwalifikacje do konkursu indywidualnego w obecnym sezonie Pucharu Świata. Jeszcze przed startem wycofał się z nich...