Arkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara na KSW 73! Hitowe starcie odbędzie się w sierpniu

Strona głównaSporty walkiMMAArkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara na KSW 73! Hitowe starcie odbędzie się...

Długotrwałe spekulacje stały się w końcu faktem. Organizacja KSW zakontraktowała pojedynek pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Tomaszem Sararą, który będzie miał miejsce 20 sierpnia podczas gali KSW 73 na warszawskim Torwarze.

Kick-boksing na najwyższym poziomie

Pomimo tego, że Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Tomaszem Sararą w formule MMA, to z pewnością możemy się spodziewać fenomenalnej batalii stójkowej. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik święcił w swojej karierze znaczące triumfy w kick-boksingu. Obydwaj zawodnicy utożsamiani są w Polsce z aktywnymi ikonami tej dyscypliny sportu. Co ciekawe, w kuluarach mówi się, że Wrzosek z Sararą na zasadzie dżentelmeńskiej umowy nie będą uciekać się do płaszczyzny parterowej podczas swojego starcia.

Kto jest faworytem?

Biorąc pod uwagę wyżej wspomniane nieformalne porozumienie zawarte między zawodnikami, spodziewać należy się walki stricte kick-bokserskiej. Nie będzie zatem mieć znaczenia doświadczenie w MMA, w którego świecie dopiero pierwsze kroki stawiają bohaterowie sierpniowej gali KSW 73. Dla Wrzoska będzie to debiut w tej formule, podczas gdy Sarara stoczył zaledwie jeden pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Według lidera polskiej branży bukmacherskiej, STS, faworytem do zwycięstwa na dwa miesiące przed walką jest Arkadiusz Wrzosek, na którego triumf kurs wynosi 1,35. Wygrana Tomasza Sarary oznaczona jest natomiast stawką w wysokości 3,20.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...