13 punktów Sochana przeciwko Grizzlies. Porażka Spurs po dogrywce

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówka13 punktów Sochana przeciwko Grizzlies. Porażka Spurs po dogrywce

To był jak do tej pory najlepszy mecz Jeremy’ego Sochana w NBA! Reprezentant Polski spędził na parkiecie 30 minut i rzucił 13 punktów. Jego San Antonio Spurs uległo jednak po dogrywce Memphis Grizzlies 122:124.

Po chorobie Sochana nie ma już śladu, bo reprezentant Polski w gra coraz więcej i lepiej. Tak było w nocy ze środy na czwartek, gdy Jeremy na parkiecie spędził pół godziny. Tym razem imponował skutecznością, bo trafił 6 z 7 rzutów, a niektóre akcje były bardzo efektowne.

Oprócz tego Polak był aktywny w obronie, zaliczył dwa przechwyty i dwie zbiórki. Nie tylko Sochan był waleczny, ale cały zespół, bo Spurs w ostatnich sekundach doprowadzili do dogrywki w meczu. W niej jednak lepsi okazali się koszykarze Grizzlies, wygrywając 124:122.

San Antonio ma bilans 5 zwycięstw i 7 porażek. Za dwa dni (noc z piątku na sobotę) przeciwnikiem ekipy z Teksasu będzie Milwaukee Bucks.

Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.