STS KOD PROMOCYJNY

Katarzyna Oleśkiewicz Szuba z medalami na IFBB Diamond Cup!

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaInneKatarzyna Oleśkiewicz Szuba z medalami na IFBB Diamond Cup!

Katarzyna Oleśkiewicz Szuba zdobyła na zawodach kulturystyki i fitness IFBB Diamond Cup dwa złote medale. Polka zajęła pierwsze miejsce na podium w kategorii do 164 cm wzrostu, a także zdobyła złoto bez podziału na kategorie.

Nasza reprezentantka całkowicie zdominowała zawody IFBB Diamond Cup, która odbywała się w tym roku w Lyonie. Ponadto poprzez zdobycie wyżej wspomnianych tytułów Katarzyna Oleśkiewicz Szuba uzyskała kartę PRO, która pozwoli jej rywalizację na najważniejszych imprezach kulturystyki i fitness.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...