Katarzyna Oleśkiewicz Szuba z medalami na IFBB Diamond Cup!

Strona głównaInneKatarzyna Oleśkiewicz Szuba z medalami na IFBB Diamond Cup!

Katarzyna Oleśkiewicz Szuba zdobyła na zawodach kulturystyki i fitness IFBB Diamond Cup dwa złote medale. Polka zajęła pierwsze miejsce na podium w kategorii do 164 cm wzrostu, a także zdobyła złoto bez podziału na kategorie.

Nasza reprezentantka całkowicie zdominowała zawody IFBB Diamond Cup, która odbywała się w tym roku w Lyonie. Ponadto poprzez zdobycie wyżej wspomnianych tytułów Katarzyna Oleśkiewicz Szuba uzyskała kartę PRO, która pozwoli jej rywalizację na najważniejszych imprezach kulturystyki i fitness.