STS KOD PROMOCYJNY

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg z pewną wygraną na otwarcie Ligi Mistrzyń

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaInneKTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg z pewną wygraną na otwarcie Ligi Mistrzyń

Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg efektownie wygrały 3:0 z TT Joue les Tours na otwarcie rozgrywek Ligi Mistrzyń. Mistrzynie Polski zwyciężały w dwóch ostatnich edycjach Ligi Mistrzyń i w tym roku ponownie należą do grona faworytek. Podopieczne Zbigniewa Nęcka przed własną publicznością odniosły przekonujące zwycięstwo. Kolejny mecz rozegrają już 14 października, gdy ponownie w Tarnobrzegu podejmą TTC Novi Sad z Serbii. 

Przekonujące zwycięstwo na otwarcie Ligi Mistrzyń

Zgodnie z oczekiwaniami kibiców i ekspertów tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg pokonały TT Joue les Tours w pierwszym meczu nowego sezonu Ligi Mistrzyń. Nie obyło się jednak bez problemów. Polski zespół pokazał klasę i pewnie zwyciężył 3:0, choć pojedyncze mecze były bardzo wyrównane. Jako pierwsza przy stole pojawiła się reprezentantka Niemiec Ying Han, która 3:1 wygrała z Li He.

Zdecydowanie bardziej zacięty był drugi pojedynek. W nim Xiaoxin Yang stoczyła pięciosetowy bój z Audray Zarif i wygrała 3:2. Jako trzecia w drużynie Enea Siarkopol Tarnobrzeg do stołu podeszła doświadczona Rumunka Elizabeta Samara. Ona również musiała wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby w pięciu setach pokonać 3:2 Nolwenn Fort. Dzięki temu obrończynie tytułu rozpoczęły zmagania w Lidze Mistrzyń od zwycięstwa 3:0, jednak zespół z Tours postawił trudne warunki gry i udowodnił, że w tym sezonie również jest bardzo mocny. 

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – TT Joue les Tours 3:0

Kolejny mecz w Lidze Mistrzyń już za trzy dni 

Obrończynie tytułu nie mają zbyt dużo czasu na świętowanie zwycięstwa. Wszystko dlatego, że już 14 października rozegrają drugi mecz w rozgrywkach grupy A Ligi Mistrzyń. Tym razem przed własną publicznością podejmą TTC Novi Sad z Serbii. Mistrzynie Polski ponownie będą faworytkami do zwycięstwa. W grupie A rywalizują trzy drużyny. Dwie najlepsze awansują do ćwierćfinału rozgrywek. Wydaje się, że podopieczne Zbigniewa Nęcka nie powinny mieć z tym problemu. 

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN ZA GOLA HOLANDII LUB ANGLI!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Holandii lub gola Anglii w meczu Holandia Anglia to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...