Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrały Ligę Mistrzyń!

Strona głównaInneTenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrały Ligę Mistrzyń!

Zawodniczki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w miniony piątek wygrały drugie spotkanie finałowe Ligi Mistrzyń, pokonując 3:2 na wyjeździe zespół TCC Berlin Eastside. Pierwsze spotkanie zakończyło się również takim samym rezultatem padło na korzyść polskiej drużyny. Jest to drugi tytuł Ligi Mistrzyń w historii klubu z Tarnobrzegu.

Kluczem do zwycięstwa w rewanżowym spotkaniu finałowym była równa dyspozycja wszystkich zawodniczek. Wszystkie trzy zawodniczki (Yu, FuYang Xiaoxin, oraz Han Ying) zdobyły bowiem dla polskiego klubu po punkcie.