STS KOD PROMOCYJNY

Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrały Ligę Mistrzyń!

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaInneTenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrały Ligę Mistrzyń!

Zawodniczki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w miniony piątek wygrały drugie spotkanie finałowe Ligi Mistrzyń, pokonując 3:2 na wyjeździe zespół TCC Berlin Eastside. Pierwsze spotkanie zakończyło się również takim samym rezultatem padło na korzyść polskiej drużyny. Jest to drugi tytuł Ligi Mistrzyń w historii klubu z Tarnobrzegu.

Kluczem do zwycięstwa w rewanżowym spotkaniu finałowym była równa dyspozycja wszystkich zawodniczek. Wszystkie trzy zawodniczki (Yu, FuYang Xiaoxin, oraz Han Ying) zdobyły bowiem dla polskiego klubu po punkcie.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...