Tomasz Bartnik mistrzem Europy w strzelaniu z karabinu!

Strona głównaInneTomasz Bartnik mistrzem Europy w strzelaniu z karabinu!

Sukces na strzeleckich mistrzostwach Europy w Zagrzebiu! Tomasz Bartnik zdobył złoty medal w strzelaniu z karabinu na 300 metrów z trzech postaw.

Konkurencja ta niestety nie znajduje w programie igrzysk, ale przynajmniej reprezentant biało-czerwonych jest najlepszy na Starym Kontynencie. Tomasz Bartnik ukończył zawody z 587 punktami, a drugi Austriak Bernhard Pickl miał… 586 punktów. Trzecie miejsce zajęła Szwajcarka Silvia Guignard (583 punkt).

Bartnik nie był jedynym Polakiem, który brał udział w zawodach. Oprócz niego wystartowała Karolina Kowalczyk, która zajęła siódme miejsce, tracąc do medalowej pozycji zaledwie jeden punkt. Dwunasty był natomiast Robert Kraskowski.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Ponitka wrócił do Rosji. Kapitan reprezentacji Polski naraził się na ogromną krytykę

W ostatnim czasie z wiadomych względów wielu sportowców decydowało się na opuszczenie rosyjskich klubów. Dlatego tak szokująca wydaje się decyzja kapitana reprezentacji Polski w...

Decydujący finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę 19 marca odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie. Zawody zostaną rozegrane w Tomaszowie Mazowieckim. Polskę reprezentować będzie...