Tomasz Bartnik mistrzem Europy w strzelaniu z karabinu!

Strona głównaInneTomasz Bartnik mistrzem Europy w strzelaniu z karabinu!

Sukces na strzeleckich mistrzostwach Europy w Zagrzebiu! Tomasz Bartnik zdobył złoty medal w strzelaniu z karabinu na 300 metrów z trzech postaw.

Konkurencja ta niestety nie znajduje w programie igrzysk, ale przynajmniej reprezentant biało-czerwonych jest najlepszy na Starym Kontynencie. Tomasz Bartnik ukończył zawody z 587 punktami, a drugi Austriak Bernhard Pickl miał… 586 punktów. Trzecie miejsce zajęła Szwajcarka Silvia Guignard (583 punkt).

Bartnik nie był jedynym Polakiem, który brał udział w zawodach. Oprócz niego wystartowała Karolina Kowalczyk, która zajęła siódme miejsce, tracąc do medalowej pozycji zaledwie jeden punkt. Dwunasty był natomiast Robert Kraskowski.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...