Puchar Świata w wioślarstwie. Trzy medale Polaków

Autor: Maciej Podstawka
Strona głównaInnePuchar Świata w wioślarstwie. Trzy medale Polaków

Trzy medale udało się zdobyć polskim wioślarzom podczas Pucharu Świata, który odbył się w miniony weekend na torze regatowym w Poznaniu.

Sukcesy biało-czerwonych podczas Pucharu Świata z pewnością cieszą, choć zaskoczeniem może być brak walki o medale naszej kobiecej czwórki podwójnej. Medale dla Polaków w Poznaniu zdobywali:

• Dwójka mieszana, a więc para Jolanta Majka i Michał Gadowski zdobyła złoty krążek, deklasując tym samym swoich przeciwników
  • Polska dwójka podwójna w składzie Mirosław Ziętarski oraz Fabian Barański powtórzyła swój wynik sprzed trzech tygodni z PŚ w Belgradzie i po raz drugi stanęła na podium. Podczas turnieju w poznańskiej Malcie zawodnicy wywalczyli srebro