Świetny mecz Sochana. Pewny awans Baylor do kolejnej rundy March Madness

Strona głównaKoszykówkaŚwietny mecz Sochana. Pewny awans Baylor do kolejnej rundy March Madness

Jeremy Sochan, nasz jedynak w fazie pucharowej sezonu ligi akademickiej NCAA, zdobył 15 punktów i zaliczył 7 zbiórek w wygranym meczu Baylor z Norfolk State. Obrońcy tytułu awansowali do kolejnej fazy March Madness.

15 punktów Polaka

Drużyna Baylor Bears jest numerem jeden w swoim regionie i była wielkim faworytem meczu z Norfolk State Spartans. Od początku meczu na parkiecie było to widać. Szybko na boisku zameldował się również Jeremy Sochan, który zaskoczył dwoma celnymi rzutami za trzy, choć akurat to nie jest jego mocna strona. Reprezentant Polski łącznie na parkiecie spędził 26 minut, rzucając 15 punktów, trafiając 6 z 9 rzutów, zaliczając 7 zbiórek i 3 asysty.

Czekają na kolejnego rywala

Baylor już do przerwy prowadziło z Norfolk różnicą szesnastu punków, by ostatecznie wygrać 85:49. Najwięcej punktów dla Bears rzucił Matthew Mayer – 22. W kolejnej rundzie March Madness Baylor zagra zespołem North Carolina – Marquette. Ten mecz Sochana i spółki będzie transmitowany na żywo przez Canal+. Baylor to zwycięzca ligi NCAA z poprzedniego sezonu.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Katarzyna Wasick śrubuje rekord Polski i jest nie do zatrzymania

Katarzyna Wasick poprawiła swoje osiągnięcie sprzed tygodnia i ponownie pobiła rekord Polski na krótkim basenie na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Od teraz najlepszy...