STS KOD PROMOCYJNY

Świetny mecz Sochana. Pewny awans Baylor do kolejnej rundy March Madness

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaŚwietny mecz Sochana. Pewny awans Baylor do kolejnej rundy March Madness

Jeremy Sochan, nasz jedynak w fazie pucharowej sezonu ligi akademickiej NCAA, zdobył 15 punktów i zaliczył 7 zbiórek w wygranym meczu Baylor z Norfolk State. Obrońcy tytułu awansowali do kolejnej fazy March Madness.

15 punktów Polaka

Drużyna Baylor Bears jest numerem jeden w swoim regionie i była wielkim faworytem meczu z Norfolk State Spartans. Od początku meczu na parkiecie było to widać. Szybko na boisku zameldował się również Jeremy Sochan, który zaskoczył dwoma celnymi rzutami za trzy, choć akurat to nie jest jego mocna strona. Reprezentant Polski łącznie na parkiecie spędził 26 minut, rzucając 15 punktów, trafiając 6 z 9 rzutów, zaliczając 7 zbiórek i 3 asysty.

Czekają na kolejnego rywala

Baylor już do przerwy prowadziło z Norfolk różnicą szesnastu punków, by ostatecznie wygrać 85:49. Najwięcej punktów dla Bears rzucił Matthew Mayer – 22. W kolejnej rundzie March Madness Baylor zagra zespołem North Carolina – Marquette. Ten mecz Sochana i spółki będzie transmitowany na żywo przez Canal+. Baylor to zwycięzca ligi NCAA z poprzedniego sezonu.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...