STS KOD PROMOCYJNY

Dawid Kownacki nowym piłkarzem Werderu Brema!

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąDawid Kownacki nowym piłkarzem Werderu Brema!

Dawid Kownacki zmienia barwy klubowe. Polski napastnik od nowego sezonu przenosi się z Fortuny Dusseldorf do Werderu Brema.

Sportowy awans

Transfer do Werderu można traktować jak nagrodę dla „Kownasia” za świetny sezon w 2. Bundeslidze i Pucharze Niemiec. Były zawodnik Lecha Poznań i Sampdorii strzelił 14 goli w 27 meczach Fortuny we wspomnianych rozgrywkach. Teraz przed Polakiem wielkie wyzwanie – Werder Brema to czterokrotny mistrz Niemiec i sześciokrotny zdobywca DFB-Pokal.

Zastąpić superstrzelca

Mówi się, że głównym zadaniem Kownackiego będzie wejście w buty Niclasa Fullkruga, reprezentanta Niemiec, który zdobył w tym sezonie 16 goli i pewnie zmierza po koronę króla strzelców Bundesligi. 30-letni snajper przykuwa uwagę innych klubów i nie jest wykluczone, że latem opuści Bremę. Trzymamy kciuki, by Polak spełnił wszelkie pokładane w nim nadzieje!

ZOBACZ TAKŻE: Bundesliga – transmisja

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN ZA GOLA HISZPANII LUB ANGLI W FINALE!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Anglii w finałowym meczu Hiszpania Anglia to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy...

Wydarzenia sportowe w Polsce w 2024. Co odbędzie się nad Wisłą?

Co roku w Polsce organizowane są ważne wydarzenia sportowe o charakterze międzynarodowym. Tak samo będzie w 2024 roku. Już teraz warto zapisać sobie w...