Najlepsze typy na Mundial – 01.12

Strona głównaPolska na MundialuTypy na MundialNajlepsze typy na Mundial – 01.12

Początek ostatniego miesiąca roku przyniesie ze sobą końcowe starcia w grupach F i E. Jak prezentują się typy na mistrzostwa świata 1 grudnia? Kto jest faworytem? Oto nasze analizy i typy na mecze tego dnia: Chorwacja – Belgia, Kanada – Maroko, Japonia – Hiszpania i Niemcy – Kostaryka!

Typy na mecz Chorwacja – Belgia (godz. 16.00)

Remis3.30Szanse na zwycięstwo są wyrównane
Obie drużyny trafią do siatki1.70Zapowiada się większa liczba trafień w tym meczu

Zdecydowanie najciekawszy mecz tego dnia na mistrzostwach świata, który bardzo trudno jest wytypować przez rozpoczęciem mundialu w Katarze. Kursy na zwycięstwo jednych i drugich są identyczne i wynoszą 2.75. Chorwacja jednak rozkręca się z meczu na mecz, a o Belgach mówi się przede wszystkim z powodu złej atmosfery w szatni i kłótni. Czy to będzie miało wpływ na ich postawę podczas spotkania. Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się w 2021 roku w meczu towarzyskim i skromne zwycięstwo zanotowali Belgowie 1:0. Mimo wszystko w tym konkretnym spotkaniu upatrujemy remisu, żadna ze stron nie wydaje się mocnym faworytem.  

Typy na mecz Kanada – Maroko (godz. 16.00)

Wygrana Maroko lub remis (X2)1.31Maroko gra rewelacyjnie, a Kanada rozczarowała
Powyżej 2.5 goli1.76Ostatni mecz Kanady z Marokiem zakończył się czterema strzelonymi bramkami

Maroko sprawiło już niespodziankę wygrywając z Belgią. Kanada mimo ciekawej i ofensywnej gry, zanotowało rozczarowujące rezultaty. Ostatni mecz w grupie wskazuje raczej na Maroko, które gra dalej.

Typy na mecz Japonia – Hiszpania (godz. 20:00)

Hiszpania wygra mecz1.42Mistrz świata z 2010 roku jest zdecydowanym faworytem
Obie drużyny strzelą gola – NIE1.81Reprezentacja Hiszpanii przed mistrzostwami prezentowała szczelną grę w defensywie

Hiszpania jest zdecydowanym faworytem tego meczu i będzie sensacją, jeśli La Furia Roja straci w tym starciu punkty. Japończycy najprawdopodobniej nie będą mieli argumentów w konfrontacji z Hiszpanią, która ma o wiele lepszych piłkarzy i najprawdopodobniej formę. Uważamy też, że Hiszpanie mogą wygrać to spotkanie bez straty gola. 

Typy na mecz Niemcy – Kostaryka (godz. 20:00)

Niemcy wygrają mecz1.12Piłkarze z Niemiec są zdecydowanymi kandydatami do zwycięstwa w tym meczu
Obie drużyny nie strzelą gola1.71Niemcy mają bardzo dobrych obrońców
Niemcy wyjdą z grupy1.20Obok Hiszpanii to właśnie Niemcy są żelaznym kandydatem do wyjścia z grupy

Wydawać by się mogło, że to kolejny mecz z pewnym kandydatem do zwycięstwa. Nie ma się ku temu dziwić, bo faktycznie nasi zachodni sąsiedzi są mocnym pretendentem do zwycięstwa z Kostaryką i najprawdopodobniej właśnie takim rezultatem zakończy się to spotkanie.

Warto jednak pamiętać, że przed mistrzostwami niemieccy piłkarze nie radzili sobie najlepiej i gubili bardzo dużo punktów, wskutek czego nie wyszli ze swojej grupy w Lidze Narodów i nie pozostawili po sobie dobrego wrażenia. To nie będzie proste spotkanie dla zawodników Flicka, jednak typujemy ich zwycięstwo.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....