STS KOD PROMOCYJNY

Najlepsze typy na Mundial – 01.12

Autor: Redakcja GnS
Strona głównaPolska na MundialuTypy na MundialNajlepsze typy na Mundial – 01.12

Początek ostatniego miesiąca roku przyniesie ze sobą końcowe starcia w grupach F i E. Jak prezentują się typy na mistrzostwa świata 1 grudnia? Kto jest faworytem? Oto nasze analizy i typy na mecze tego dnia: Chorwacja – Belgia, Kanada – Maroko, Japonia – Hiszpania i Niemcy – Kostaryka!

Typy na mecz Chorwacja – Belgia (godz. 16.00)

Remis3.30Szanse na zwycięstwo są wyrównane
Obie drużyny trafią do siatki1.70Zapowiada się większa liczba trafień w tym meczu

Zdecydowanie najciekawszy mecz tego dnia na mistrzostwach świata, który bardzo trudno jest wytypować przez rozpoczęciem mundialu w Katarze. Kursy na zwycięstwo jednych i drugich są identyczne i wynoszą 2.75. Chorwacja jednak rozkręca się z meczu na mecz, a o Belgach mówi się przede wszystkim z powodu złej atmosfery w szatni i kłótni. Czy to będzie miało wpływ na ich postawę podczas spotkania. Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się w 2021 roku w meczu towarzyskim i skromne zwycięstwo zanotowali Belgowie 1:0. Mimo wszystko w tym konkretnym spotkaniu upatrujemy remisu, żadna ze stron nie wydaje się mocnym faworytem.  

Typy na mecz Kanada – Maroko (godz. 16.00)

Wygrana Maroko lub remis (X2)1.31Maroko gra rewelacyjnie, a Kanada rozczarowała
Powyżej 2.5 goli1.76Ostatni mecz Kanady z Marokiem zakończył się czterema strzelonymi bramkami

Maroko sprawiło już niespodziankę wygrywając z Belgią. Kanada mimo ciekawej i ofensywnej gry, zanotowało rozczarowujące rezultaty. Ostatni mecz w grupie wskazuje raczej na Maroko, które gra dalej.

Typy na mecz Japonia – Hiszpania (godz. 20:00)

Hiszpania wygra mecz1.42Mistrz świata z 2010 roku jest zdecydowanym faworytem
Obie drużyny strzelą gola – NIE1.81Reprezentacja Hiszpanii przed mistrzostwami prezentowała szczelną grę w defensywie

Hiszpania jest zdecydowanym faworytem tego meczu i będzie sensacją, jeśli La Furia Roja straci w tym starciu punkty. Japończycy najprawdopodobniej nie będą mieli argumentów w konfrontacji z Hiszpanią, która ma o wiele lepszych piłkarzy i najprawdopodobniej formę. Uważamy też, że Hiszpanie mogą wygrać to spotkanie bez straty gola. 

Typy na mecz Niemcy – Kostaryka (godz. 20:00)

Niemcy wygrają mecz1.12Piłkarze z Niemiec są zdecydowanymi kandydatami do zwycięstwa w tym meczu
Obie drużyny nie strzelą gola1.71Niemcy mają bardzo dobrych obrońców
Niemcy wyjdą z grupy1.20Obok Hiszpanii to właśnie Niemcy są żelaznym kandydatem do wyjścia z grupy

Wydawać by się mogło, że to kolejny mecz z pewnym kandydatem do zwycięstwa. Nie ma się ku temu dziwić, bo faktycznie nasi zachodni sąsiedzi są mocnym pretendentem do zwycięstwa z Kostaryką i najprawdopodobniej właśnie takim rezultatem zakończy się to spotkanie.

Warto jednak pamiętać, że przed mistrzostwami niemieccy piłkarze nie radzili sobie najlepiej i gubili bardzo dużo punktów, wskutek czego nie wyszli ze swojej grupy w Lidze Narodów i nie pozostawili po sobie dobrego wrażenia. To nie będzie proste spotkanie dla zawodników Flicka, jednak typujemy ich zwycięstwo.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...